Przygotowanie kampanii sprzedażowej

Kompleksowe przygotowanie planu płatnych (reklama na Facebooku, Instagramie, YouTube) działań wokół kampanii sprzedażowej produktu cyfrowego to wsparcie dla twórców internetowych, autorów min. kursów online, ebooków, workbooków itp. Dzięki temu możesz skupić się na dopracowaniu swojego produktu i organicznych działaniach promocyjnych, w których niezbędna jest Twoja obecność (np. tworzenie materiałów promocyjnych w formie video, na których widać Twoją twarz – filmy, webinary, transmisje live, relacje itp.). 

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez kampanię sprzedażową od strategii, przez tworzenie harmonogramu i listy niezbędnych materiałów, po wdrożenie ustaleń i podsumowanie wyników.

W skład usługi wchodzi między innymi:

  • ustalenie strategii cenowej
  • zarządzanie budżetem promocji
  • przygotowanie strategii i harmonogramu działań
  • przygotowanie specyfikacji niezbędnych materiałów (zdjęcia, wideo, teksty itd) 
  • wybór kanałów promocji
  • uruchomienie promocji w wybranych kanałach (pakiet strategia + wdrożenie)
  • wdrożenie ustalonych działań (pakiet strategia + wdrożenie)
  • nadzór nad przebiegiem kampanii i jej optymalizacja (pakiet strategia + wdrożenie)

Jak wygląda współpraca?

Mailem przesyłam Ci ankietę, która pomoże mi zrozumieć Twoją markę i zapoznać się z planami działań. Następnie umawiamy się na godzinne spotkanie na zoomie i omawiamy wszystkie szczegóły planowanej kampanii. W ciągu 7 dni roboczych (lub innym wspólnie ustalonym terminie) otrzymujesz ode mnie gotową strategię reklamową (wybór kanałów, podział budżetu, opis wymaganych materiałów, wybrana grupa docelowa, określony typ kampanii i jej struktura) oraz harmonogram. Gdy zapoznasz się z przygotowanymi plikami omówimy działania i wprowadzimy poprawki, jeśli uznasz, że są konieczne.

W pakiecie STRATEGIA + WDROŻENIE po zaakceptowaniu przez Ciebie strategii działań i dostarczeniu niezbędnych materiałów zajmę się wprowadzeniem reklam do panelu reklam. W cenie pakietu jest zawarta bieżąca opieka nad trwającą kampanią, wprowadzanie optymalizacji na bieżąco oraz podsumowanie wyników wraz z wnioskami na przyszłość.

Ile kosztuje przygotowanie kampanii sprzedażowej?

Pakiet STRATEGIA: 590 zł

Pakiet STRATEGIA + WDROŻENIE: 1390 zł

Zakres współpracy ustalamy indywidualnie i zawsze dobieramy go do Twoich potrzeb i zasobów którymi dysponujesz. W przypadku bardziej czasochłonnych i skomplikowanych kampanii przygotuję dla Ciebie indywidualną wycenę.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie współpracy napisz do mnie na: halo@martazawadowska.pl – umówimy się na krótką, niezobowiązującą rozmowę i ustalimy czy i jak mogę Ci pomóc.