Szkolenia i warsztaty

Prowadzę szkolenia zarówno stacjonarne (sala szkoleniowa w Łodzi lub w Twojej siedzibie w innym mieście) jak i w formie online. Każdorazowo przed podpisaniem umowy ustalamy ramowy program szkolenia. Szkolenia przeznaczone są dla osób indywidualnych oraz zespołów. Jest to świetne rozwiązanie dla np. zespołu salonu beauty lub fryzjerskiego, pracowników klubów fitness. Dzięki przeszkoleniu załogi z komunikacji w mediach społecznościowych zyskujesz pewność, że działania Twoich pracowników w sieci będą przynosiły korzyści Twojej firmie.

Ceny szkoleń stacjonarnych ustalane są indywidualnie (zależnie od zakresu, ilości uczestników i czasu trwania oraz miejsca)

Zakres szkoleń i warsztatów:

  • sprzedaż produktów elektronicznych
  • komunikacja w mediach społecznościowych 
  • strategia komunikacji online
  • content marketing (tworzenie i planowanie treści w ujęciu strategicznym – blog, newsletter, social media itd)

Ile wygląda szkolenie online?

Szkolenie indywidualne online ma formę warsztatów. Trwa 4-6h, możemy je zrealizować w ciagu jednego dnia lub rozłożyć na dwa dni szkoleniowe. Spotykamy się na Zoomie, wcześniej otrzymujesz szczegółowy zakres szkolenia oraz materiały w formie PDF lub wideo. Warsztaty składają się z części teoretycznej, podczas której omawiam dane zagadnienie (uwzględniając specyfikę Twojego biznesu i Twoje indywidualne potrzeby i możliwości) i praktycznej, gdzie razem pracujemy. W trakcie całego szkolenia, a także i po nim możesz swobodnie zadawać pytania – będziemy przerabiać materiał w Twoim tempie. 

Ile kosztuje szkolenie?

Indywidualne szkolenie online to koszt 1790 zł.

Szkolenia stacjonarne, zespołowe oraz wykraczające poza wymienione wyżej tematy lub poruszające więcej niż jeden temat wyceniam indywidualnie.