Szukam wirtualnej asystetnki, która wesprze pracę zespołu Oswajam Online!

Szukam WA, która będzie realnym wsparciem moich działań i swoim poukładaniem będzie w stanie okiełznać mój kreatywny chaos.

Zależy mi na kimś kto wykazuje inicjatywę (jeśli wiesz, że zawsze w czwartki wysyłamy regularny newsletter, a w czw rano nadal nie masz do niego wsadu to dźgniesz mnie palcem z pytaniem gdzie treść zamiast czekać biernie do końca dnia) i jest proaktywny (zanim powiesz, że „się nie da” to samodzielnie sprawdzisz wszystkie opcje) oraz obowiązkowy (jeśli się na coś umawiamy to sama pilnujesz realizacji swojego zadania na czas). 

Jeśli nie dotrzymujesz terminów i zobowiązań NIE odpowiadaj na ogłoszenie

Pracujemy na zestawie Asana + slack.

Zakres zadań:
  • MailerLite (na początek bieżące kampanie i krótkie landingi do zapisów – wg gotowych schematów, bez trudniejszych sekwencji);
  • Canva (tworzenie grafik wg szablonów i identyfikacji wizualnej, recykling treści – np. przerobienie karuzeli na plansze do stories itd, składanie drobnych PDFów typu karty pracy itp.);
  • WordPress (dodawanie i edycja wpisów na bloga, dodawanie produktów do sklepu, aktualizacja wtyczek – byłoby super jeśli znasz Elementora);
  • Tutor LMS – (dodawanie lekcji do kursów, idealnie jeśli umiesz się już poruszać po platformie kursowej, ale to nie jest konieczne, nauczysz się w trakcie);
  • pilnowanie i spisywanie aktualizacji do procedur i procesów; 
  • obsługa mailowa subskrybentów platformy (to w następnym kwartale);
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność montażu dźwięku (podcast) i wideo.

Brak konieczności tworzenia tekstów (ewentualnie na podstawie długiego wpisu z bloga przygotowanie grafiki i zajawki do posta itp), ale oko do literówek mile widziane.

Zadania wykonawcze typu formatowanie i publikowanie dostarczonych treści, planowanie postów do social media (na podstawie dostarczonych materiałów i harmonogramu), moderacja czatu podczas webinarów itp.

Współpracę chciałabym rozpocząć od początku lutego. Na początek pewnie około 10h w miesiącu, w gorętszych okresach (przygotowanie kampanii sprzedażowej) wyjdzie po 20-30h.

W zespole jest WA, która będzie zajmować się grubszymi sprawami (tworzenie landingów sprzedażowych, bardziej skomplikowanych sekwencji mailowych itd), teraz szukam wsparcia w bieżących, codziennych zadaniach. 

Podobno całkiem fajnie się ze mną pracuje i zdecydowanie nie ma nudy 😉 Mamy przy tym wypracowanych (i spisanych) sporo procesów i dość poukładaną pracę.

Zgłoszenia przyjmuję WYŁĄCZNIE mailowo – halo@martazawadowska.pl (w tytule „rekrutacja wirtualna asystentka”). W odpowiedzi koniecznie podaj stawkę oraz odnieś się do wskazanych wymagań. Zgłoszenia zbieram do 22.01, skontaktuję się z wybranymi osobami i umówimy się na krótką rozmowę.