Szukam wirtualnej asystentki / content creatora.

Szukam osoby, która będzie realnym wsparciem moich działań w obszarze content marketingu. Jeśli lubisz tworzyć treści i pracować z tekstem (bez pisania od zera), a także masz zmysł wizualny – tworzenie grafik i wideo przychodzi Ci z łatwością, to koniecznie czytaj dalej!

Szukam właśnie Ciebie, jeśli:

– wykazujesz inicjatywę (jeśli wiesz, że zawsze w piątki publikujemy karuzelę w nawiązaniu do wpisu na blogu, a w czw nadal nie masz do niej wsadu to dźgniesz mnie palcem z pytaniem gdzie treść zamiast czekać biernie do końca dnia), 
– jesteś kreatywna (lubisz tworzyć i masz masę pomysłów na treści do wykorzystania, a przy tym potrafisz wczuć się w klimat mojej marki)
– jesteś proaktywna/-y (zanim powiesz, że “się nie da” to samodzielnie sprawdzisz wszystkie opcje)  
– jesteś samodzielna/-y (nie pytasz o rzeczy, które w 10 sekund można znaleźć w Google) 
– jesteś obowiązkowa/-y (jeśli się na coś umawiamy to sama pilnujesz realizacji swojego zadania na czas). 

Jeśli nie dotrzymujesz terminów i zobowiązań NIE odpowiadaj na ogłoszenie!

Pracujemy na zestawie Asana + Slack.

Zakres zadań:
  • recykling i redystrybucja treści (np. tworzenie na podstawie wpisu na bloga/transkrypcji podcastu postów do social media)
  • wsparcie w tworzeniu planu treści
  • Canva (tworzenie grafik wg szablonów i identyfikacji wizualnej, składanie drobnych PDFów typu karty pracy itp.);
  • montaż krótkich form wideo (czasem będą to reelsy od zera, czasem tylko dodanie napisów lub przygotowanie zajawki podcastu)
  • pilnowanie i spisywanie aktualizacji do procedur i procesów, w których uczestniczysz;

Współpracę chciałabym rozpocząć od początku czerwca. Na początek pewnie około 10h w miesiącu, w gorętszych okresach (przygotowanie kampanii sprzedażowej) wyjdzie po 20-30h.

Podobno całkiem fajnie się ze mną pracuje i zdecydowanie nie ma nudy 😉 Mamy przy tym wypracowanych (i spisanych) sporo procesów i dość poukładaną pracę. W zespole są dwie wirtualne asystentki oraz montażystka podcastu.

Zgłoszenia przyjmuję WYŁĄCZNIE poprzez wypełnienie ankiety: 
Zgłoszenia zbieram do 27.05.2024, skontaktuję się z wybranymi osobami i umówimy się na krótką rozmowę oraz wykonanie zadania próbnego (odpłatnie).