Umów się na bezpłatne konsultacje!

Co roku w maju oferuję pulę bezpłatnych konsultacji w ramach podziękowania za zainteresowania moim treściami. Uważam, że biznes to ludzie, a ludzie to relacje. I w tym duchu chcę się bezpłatnie podzielić swoją wiedzą  na konsultacjach. Lubię myśleć, że dobra energia kiedyś do mnie wróci w tej czy innej formie.

Zapisz się na konsultacje jeśli:

  • planujesz w najbliższym czasie stworzyć produkt cyfrowy, ale nie do końca wiesz od czego zacząć i jak ułożyć pracę w takim projekcie;
  • zastanawiasz się czy w Twojej branży jest miejsce na wprowadzenie produktów elektronicznych i szukasz pomysłów i inspiracji;
  • masz już w swojej ofercie produkty elektroniczne, ale ich sprzedaż idzie gorzej niż oczekujesz;
  • do tej pory nie współpracowaliśmy indywidualnie.

Jak to wygląda? 

Poniżej znajdziesz przycisk, który przekieruje Cię do kalendarza z zaznaczonymi wolnymi terminami. Wybierz taki, który Ci pasuje i zostanie on automatycznie zarezerwowany w moim kalendarzu na rozmowę z Tobą.

Po umówieniu terminu w mailu dostaniesz link do krótkiej ankiety, którą obowiązkowo należy wypełnić przed spotkaniem (pozwoli mi to poznać Twoją sytuację i podczas konsultacji będziemy mogli zająć się już konkretnym zagadnieniem). Konsultacja jest bezpłatna, wiec będzie mi miło, gdy w ramach podziękowania dasz znać w swoich mediach społecznościowych, że bierzesz w niej udział lub napiszesz mi krótką opinię o naszym spotkaniu.