Zapisz się na bezpłatny webinar dla właścicieli biznesów eksperckich i twórców produktów cyfrowych:

Zaplanuj sukces sprzedażowy swojego produktu cyfrowego - zarabiaj więcej, pracując mniej.

Ułóż działania marketingowo sprzedażowe i przyciągaj idealnych klientów.

21 marca, godzina 12:00 

Podczas webinaru dowiesz się:

Jak zaplanować stworzenie swojego produktu i odnieść sukces sprzedażowy?

7

Jak zaplanować stworzenie swojego produktu i odnieść sukces sprzedażowy?​

Jak wybrać temat i zatytułować kurs/e-booka, by klienci nie mogli mu się oprzeć?

8

Jak wybrać temat i zatytułować kurs/e-booka, by klienci nie mogli mu się oprzeć?

Czy postawić na kurs wideo, e-booka, a może jeszcze coś innego?

9

Czy postawić na kurs wideo, e-booka, a może jeszcze coś innego?

Ile powinna trwać kampania sprzedażowa i z jakich etapów się składa?

etapy

Ile powinna trwać kampania sprzedażowa i z jakich etapów się składa?

Podczas webinaru otworzę drzwi do Strefy Twórców Online!

otwarcie strefy twórców online

Czym jest Strefa Twórców Online?

Strefa Twórców Online to platforma subskrypcyjna, która powstała z myślą o biznesach eksperckich opartych o wiedzę właściciela.

 

Znajdziesz tu materiały, które pomogą Ci w tworzeniu i sprzedaży własnych produktów wiedzowych (kursów online, e-booków, szkoleń, szablonów, itp).

STO TO:
baza_wiedz

Obszerna baza aktualnej wiedzy stworzona przez praktyków

qa

Comiesięczne sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami w obrębie tematu miesiąca;

burza_mozgow

Comiesięczna burza mózgów, na której przegadamy dowolny biznesowy problem 

Przez cały czas trwania Twojej subskrypcji masz dostęp do wszystkich materiałów na platformie oraz możesz brać udział w spotkaniach na żywo ze mną i ekspertami, żeby na bieżąco radzić sobie z pojawiającymi się trudnościami.

Jak to działa?

otwarcie zapisów do strefy twórców online

Drzwi do STO otwierają się dwa razy w roku - w marcu i w październiku.

Możesz wykupić dostęp miesięczny (odnawiany automatycznie - płatność kartą) lub na całe pół roku (płatność jednorazowa).

otwarcie zapisów do strefy twórców online

Drzwi do STO otwierają się dwa razy w roku – w marcu i w październiku. Możesz wykupić dostęp miesięczny (odnawiany automatycznie – płatność kartą) lub na całe pół roku (płatność jednorazowa).

Masz pierwszeństwo wejścia do sto

Otrzymasz pierwszeństwo

Liczba miejsc w każdym otwarciu jest ograniczona, zapisując się na webinar zagwarantujesz sobie pierwszeństwo wejścia do Strefy!

Masz pierwszeństwo wejścia do sto

Otrzymasz pierwszeństwo. Liczba miejsc w każdym otwarciu jest ograniczona, zapisując się na webinar zagwarantujesz sobie pierwszeństwo wejścia do Strefy!

obniżona cena

Gwarancja niższej ceny

W marcu 2023 drzwi do Strefy Twórców Online otworzą się po raz pierwszy i osoby, które dołączą w dniach 21-28.03 mają gwarancję najniższej ceny (67 zł miesięcznie) przez cały okres korzystania ze STO. Z każdą kolejną edycją cena będzie wzrastać, bo regularnie pojawiać się będą nowe materiały.

obniżona cena

Gwarancja niższej ceny. W marcu 2023 drzwi do Strefy Twórców Online otworzą się po raz pierwszy i osoby, które dołączą w dniach 21-28.03 mają gwarancję najniższej ceny (67 zł miesięcznie) przez cały okres korzystania ze STO. Z każdą kolejną edycją cena będzie wzrastać, bo regularnie pojawiać się będą nowe materiały.

Biorąc udział w webinarze wskoczysz na listę z pierwszeństwem dołączenia do Strefy Twórców Online. Zapis nie zobowiązuje Cię do zakupu, ostateczną decyzję podejmiesz dopiero w trakcie Drzwi Otwartych.

W Strefie Twórców Online w ramach trwania Twojego dostępu możesz korzystać ze wszystkich materiałów i uczyć się od praktyków.

Płacisz tylko wtedy, gdy korzystasz. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Od razu dostajesz dostęp do wszystkich materiałów i możesz brać udział w wydarzeniach (grupowych burzach mózgów i sesjach pytań i odpowiedzi z ekspertami) tak długo, jak trwa Twój dostęp do STO. 

Co znajdziesz w STO?

Przykładowe materiały:

Te i wiele innych materiałów - w formie krótkich filmów wideo, kalkulatorów, szablonów, checklist, itd. - dostępne będą dla Ciebie od pierwszego dnia, a każdego miesiąca dodawane będą nowe treści.

Kto za tym stoi?

marta zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella)

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

logo oswajam online
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.