Nagranie szkolenia jest już niedostępne.

Możesz zapisać się na kolejny webinar dla właścicieli biznesów eksperckich i twórców produktów cyfrowych, który będzie kontynuacją powyższego szkolenia:

Zaplanuj sukces sprzedażowy swojego produktu cyfrowego - zarabiaj więcej, pracując mniej.

Ułóż działania marketingowo sprzedażowe i przyciągaj idealnych klientów.

21 marca, godzina 12:00 

Podczas webinaru dowiesz się:

Jak zaplanować stworzenie swojego produktu i odnieść sukces sprzedażowy?

7

Jak zaplanować stworzenie swojego produktu i odnieść sukces sprzedażowy?​

Jak wybrać temat i zatytułować kurs/e-booka, by klienci nie mogli mu się oprzeć?

8

Jak wybrać temat i zatytułować kurs/e-booka, by klienci nie mogli mu się oprzeć?

Czy postawić na kurs wideo, e-booka, a może jeszcze coś innego?

9

Czy postawić na kurs wideo, e-booka, a może jeszcze coś innego?

Ile powinna trwać kampania sprzedażowa i z jakich etapów się składa?

etapy

Ile powinna trwać kampania sprzedażowa i z jakich etapów się składa?

Podczas webinaru otworzę drzwi do Strefy Twórców Online!

otwarcie strefy twórców online

Czym jest Strefa Twórców Online?

Strefa Twórców Online to platforma subskrypcyjna, która powstała z myślą o biznesach eksperckich opartych o wiedzę właściciela.

 

Znajdziesz tu materiały, które pomogą Ci w tworzeniu i sprzedaży własnych produktów wiedzowych (kursów online, e-booków, szkoleń, szablonów, itp).

STO TO:
baza_wiedz

Obszerna baza aktualnej wiedzy stworzona przez praktyków

qa

Comiesięczne sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami w obrębie tematu miesiąca;

burza_mozgow

Comiesięczna burza mózgów, na której przegadamy dowolny biznesowy problem 

Przez cały czas trwania Twojej subskrypcji masz dostęp do wszystkich materiałów na platformie oraz możesz brać udział w spotkaniach na żywo ze mną i ekspertami, żeby na bieżąco radzić sobie z pojawiającymi się trudnościami.

Jak to działa?

otwarcie zapisów do strefy twórców online

Drzwi do STO otwierają się dwa razy w roku - w marcu i w październiku.

Możesz wykupić dostęp miesięczny (odnawiany automatycznie - płatność kartą) lub na całe pół roku (płatność jednorazowa).

otwarcie zapisów do strefy twórców online

Drzwi do STO otwierają się dwa razy w roku – w marcu i w październiku. Możesz wykupić dostęp miesięczny (odnawiany automatycznie – płatność kartą) lub na całe pół roku (płatność jednorazowa).

Masz pierwszeństwo wejścia do sto

Otrzymasz pierwszeństwo

Liczba miejsc w każdym otwarciu jest ograniczona, zapisując się na webinar zagwarantujesz sobie pierwszeństwo wejścia do Strefy!

Masz pierwszeństwo wejścia do sto

Otrzymasz pierwszeństwo. Liczba miejsc w każdym otwarciu jest ograniczona, zapisując się na webinar zagwarantujesz sobie pierwszeństwo wejścia do Strefy!

obniżona cena

Gwarancja niższej ceny

W marcu 2023 drzwi do Strefy Twórców Online otworzą się po raz pierwszy i osoby, które dołączą w dniach 21-28.03 mają gwarancję najniższej ceny (67 zł miesięcznie) przez cały okres korzystania ze STO. Z każdą kolejną edycją cena będzie wzrastać, bo regularnie pojawiać się będą nowe materiały.

obniżona cena

Gwarancja niższej ceny. W marcu 2023 drzwi do Strefy Twórców Online otworzą się po raz pierwszy i osoby, które dołączą w dniach 21-28.03 mają gwarancję najniższej ceny (67 zł miesięcznie) przez cały okres korzystania ze STO. Z każdą kolejną edycją cena będzie wzrastać, bo regularnie pojawiać się będą nowe materiały.

Biorąc udział w webinarze wskoczysz na listę z pierwszeństwem dołączenia do Strefy Twórców Online. Zapis nie zobowiązuje Cię do zakupu, ostateczną decyzję podejmiesz dopiero w trakcie Drzwi Otwartych.

W Strefie Twórców Online w ramach trwania Twojego dostępu możesz korzystać ze wszystkich materiałów i uczyć się od praktyków.

Płacisz tylko wtedy, gdy korzystasz. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Od razu dostajesz dostęp do wszystkich materiałów i możesz brać udział w wydarzeniach (grupowych burzach mózgów i sesjach pytań i odpowiedzi z ekspertami) tak długo, jak trwa Twój dostęp do STO. 

Co znajdziesz w STO?

Przykładowe materiały:

Te i wiele innych materiałów - w formie krótkich filmów wideo, kalkulatorów, szablonów, checklist, itd. - dostępne będą dla Ciebie od pierwszego dnia, a każdego miesiąca dodawane będą nowe treści.

Kto za tym stoi?

marta zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella)

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

logo oswajam online