Bezpłatny webinar dla właścicieli biznesów eksperckich i twórców produktów cyfrowych:

3 kroki do regularnej sprzedaży produktów cyfrowych
(bez konieczności tańczenia w reelsach)!

Webinar już się odbył, do 25 lipca możesz obejrzeć nagranie:

Podczas webinaru dowiesz się:

media spolecznosciowe

jak uniezależnić swoje zarobki od przymusu ciągłej obecności w mediach społecznościowych?

16

co pozwoliło mi zwiększyć przychody ze sprzedaży produktów cyfrowych aż czterokrotnie w ciągu roku?

test-dzialania

jak ustabilizować sprzedaż kursów, e-booków i innych edu-produktów zamiast żyć od kampanii do kampanii?

17

jak poustawiać swój biznes tak, żeby zarabiał nawet wtedy, gdy Ty nie zajmujesz się aktywną sprzedażą?

Kto za tym stoi?

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella).

Teraz, pod marką Oswajam Online, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

.
477529b1641535008bc827d5e8690a611dc52182

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci link do pokoju webinarowego musisz potwierdzić swój adres e-mail klikając link w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty i spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki.

Mail przyjdzie z adresu poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci nagranie szkolenia.

Strefa Twórców Online

.
.