Odbierz natychmiastowy dostęp do bezpłatnego szkolenia dla właścicieli biznesów eksperckich i twórców produktów cyfrowych:

4 błędy, przez które Twoje produkty cyfrowe nie zarabiają tyle ile oczekujesz!

Dowiedz się czego unikać, żeby generować stabilne i przewidywalne dochody ze sprzedaży kursów online, e-booków i innych produktów elektronicznych!

Podczas szkolenia:

Dowiesz się jakie są cztery najczęstsze błędy podczas tworzenia i sprzedaży własnych produktów wiedzowych.

szukanie-bledow

Dowiesz się jakie są cztery najczęstsze błędy podczas tworzenia i sprzedaży własnych produktów wiedzowych. ​

Dostaniesz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zwiększyć zyski ze sprzedaży Twoich e-booków, kursów online i innych produktów elektronicznych.

perfekcyjny-pomysl

Dostaniesz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zwiększyć zyski ze sprzedaży Twoich e-booków, kursów online i innych produktów elektronicznych.​

Poznasz sposoby na przetestowanie swojego pomysłu na produkt zanim jeszcze poświęcisz masę czasu, energii i pieniędzy na jego stworzenie.

9

Poznasz sposoby na przetestowanie swojego pomysłu na produkt zanim jeszcze poświęcisz masę czasu, energii i pieniędzy na jego stworzenie.​

Nauczysz się jak strategicznie planować działania sprzedażowe i komunikację, która będzie wspierała sprzedaż Twoich produktów.

test-dzialania

Nauczysz się jak strategicznie planować działania sprzedażowe i komunikację, która będzie wspierała sprzedaż Twoich produktów.​

Kto za tym stoi?

marta zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella)

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

logo oswajam online