Twórz szybciej skuteczne treści dla swojego biznesu!

Poznaj sprawdzony proces, dzięki któremu oszczędzisz czas na tworzeniu postów, rolek, wpisów i innych treści dla Twojej marki!

Pokażę Ci, jak w ciągu kilku godzin stworzyć wartościowy i skuteczny sprzedażowo content na kilka kanałów na cały miesiąc

Dzięki temu systemowi spojrzysz na komunikację swojej marki z lotu ptaka, uporządkujesz ją i zaczniesz zmieniać odbiorców w klientów

Raz na zawsze pożegnasz problem braku pomysłu na treści i odkryjesz sposób na ich regularne tworzenie, bez poświęcania na to choćby minuty więcej niż to konieczne!

System stworzony jest dla biznesu online, w którym tworzenie treści jest głównym działaniem sprzedażowym. 

Szablon możesz dopasować do swoich potrzeb i aktualnych możliwości, a sposoby omawiane w szkoleniu wideo pomogą Ci znacząco skrócić czas, który poświęcasz na tworzenie treści do mediów społecznościowych swojej marki.

To nie jest plik typu „50 pomysłów na posty”, gdzie znajdziesz rady typu “pokaż na stories jak pijesz poranną kawkę!”.

To nie jest wielomodułowy kurs online, którego nawet nie odpalisz z powodu braku czasu.

To kompletny proces, który wypracowałam przez lata tworzenia treści do mediów społecznościowych zarówno dla wielkich korpo brandów jak i mikrofirm (mojej i moich klientów).

Zastanawiasz się, czy to coś dla Ciebie?

Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

Poświęcasz godziny na tworzenie postów i nie przekłada się to na sprzedaż?

A może totalnie brakuje Ci pomysłów i nie wiesz nawet od czego zacząć?

Masz tyle pracy, że nie starcza Ci czasu na tworzenie skutecznych postów i zaniedbujesz działania marketingowe?

Nie wiesz, jak się zorganizować, by regularnie tworzyć wartościowe treści nie poświęcając na to połowy etatu?

Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest, a może blog? Gubisz się w ilości opcji i w efekcie nigdzie nie publikujesz regularnie?

Po wykonaniu pracy dla klientów nie masz już siły, żeby zadbać o swoją markę?

I co? Widzisz w tym siebie?

Jak to działa?

Krok po kroku. Etap po etapie. Od razu! Bez długich przygotowań, bez oglądania wielogodzinnego wideo, bez inwestowania milionów monet, bez kupowania zewnętrznych narzędzi.

Po wdrożeniu tego systemu:

poświęcasz mniej czasu na tworzenie treści

tworzysz spójną i przemyślaną komunikację

masz większe zasięgi dzięki regularnym publikacjom

zyskujesz poczucie bezpieczeństwa

Twoje treści wspierają sprzedaż

docierasz do odpowiednich odbiorców

zawsze wiesz co opublikować

masz więcej czasu na inne działania

W dzisiejszych czasach jeśli nie widać  Cię w sieci to Twój biznes nie istnieje! Na pewno o tym wiesz i czujesz, że działania w mediach społecznościowych są ważnym elementem strategii marketingowej.

Możliwe natomiast, że nie wiesz jak się za to zabrać i co zrobić, żeby Twoje treści wspierały sprzedaż, a nie wymuszały na Tobie wygłupiania się na TikToku czy dzielenie się życiem prywatnym na Instagramie. 

Co jest więc kluczowe, by social media pomagały Ci zarabiać?

ikona

I. Konsekwencja i regularność

II. Przemyślany i realny plan

III. Długodystansowa strategia

TYLKO TYLE I AŻ TYLE!

Już od tygodnia nic nie opublikowałam na Insta! Co ja mam wrzucić? Dobra, zrobię jakiegoś posta!

 

– i tu albo wrzucasz byle co (no bo coś trzeba) albo tracisz 3h na przygotowanie jednej wypasionej karuzeli czy rolki, a za tydzień budzisz się niczym w Dniu Świstaka z tą samą myślą:

 

 Już od tygodnia nic nie opublikowałam na Insta! Co ja mam wrzucić?…

Znasz to?

Nie musi tak być!

KWADRAT elementy lp (940×940 px) (7)

Komunikacja Twojej marki może być przemyślana, spójna i regularna, a przy tym jej tworzenie nie pochłonie połowy etatu i wcale nie potrzebujesz do tego zespołu składającego się ze stratega, grafika i copywritera!

Gwarantuję Ci, że usystematyzowanie sposobu w jaki tworzysz swoje posty zapewni Ci ciągłość komunikacji, a przy tym uwolni sporo czasu! W dodatku w każdym kolejnym miesiącu planowanie i tworzenie treści według tego systemu będzie szło Ci coraz szybciej, bo nabierzesz wprawy i dopasujesz go do specyfiki swojego biznesu!

Zobacz, co piszą osoby, które już korzystają z systemu:

Dla kogo powstał ten system?

dla właścicieli firm

którzy sami odpowiadają za komunikację swojej marki

dla content managerów

i specjalistów ds social media którzy tworzą treści dla różnych biznesów

dla wirtualnych asystentek

które wspierają marketingowo swoich klientów

Co otrzymujesz?

Harmonogram

edytowalny szablon planowania treści (w arkuszu Google)

Szkolenie wideo

„Jak szybko i skutecznie stworzyć treści dla marki na cały miesiąc?”

Instrukcję

plik ze szczegółowym opisem systemu

Checklistę

dzięki której o niczym nie zapomnisz

Listę poleceń dla chata GPT

które ułatwią Ci tworzenie treści

Ile to kosztuje?

Teraz możesz ten zestaw wart 300 zł mieć za 57zł! 

To tyle co kawa i ciastko na mieście, a obiecuję, że (w przeciwieństwie do serniczka) nie pójdzie w boczki! Za to na pewno pomoże Ci usystematyzować działania!

Kto za tym stoi?

oswajam online

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

 

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r., a w 2011r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy – byłam m.in. copywriterem, content managerem, blogerką i specjalistką social media. Kilka lat przepracowałam jako menedżerka w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (m.in. Reebok, Telepizza, Samsung, Hortex, Citi Handlowy, Nutella), gdzie zarządzałam zespołami i wielotysięcznymi budżetami.

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Jeśli chcesz zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie (poprzez sprzedaż własnych produktów cyfrowych: kursów, e-booków, szkoleń itp. oraz usług) to koniecznie sprawdź system, który dla Ciebie przygotowałam! 

Często zadawane pytania:

Dostęp do materiałów otrzymasz w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.

Dostęp do platformy kursowej, na której znajduje się szkolenie wideo otrzymujesz na rok. Plik z harmonogramem oraz PDF otrzymujesz bezterminowo – po prostu pobierasz je na swój dysk i korzystasz tak długo jak potrzebujesz.

Tak! To uniwersalne narzędzie, które ułatwi Ci tworzenie treści dla Twojej marki niezależnie od branży w jakiej działasz. Jeśli Twoje działania marketingowe obejmują regularną komunikację w mediach społecznościowych czy na blogu to zdecydowanie ten system sprawdzi się u Ciebie!

Tak, oczywiście. Zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę podczas składania zamówienia i zostanie ona wysłana na Twój adres e-mail automatycznie po dokonaniu płatności. Wystawiam faktury bez VAT.

Tak, ale musisz dać mi znać o tym po dokonaniu zakupu. Niestety system nie wystawia automatycznych faktur na zagraniczne NIPy. Ale bez problemu zrobię to dla Ciebie ręcznie 🙂

logo oswajam online