Chcesz rozwinąć swoje konto na Instagramie, ale brakuje Ci czasu na te wszystkie działania organiczne?

E-book

“Reklama na Instagramie w pigułce”

wraz z bonusowymi instrukcjami wideo z panelu reklam!

ebook-ig-mockup
landingi pion

Postanowił_ś w 2023 rozkręcić wreszcie konto na Instagramie i wykorzystać je do rozwoju swojej marki? Ciągle się dokształcasz, robisz wszystko jak należy – pokazujesz się w relacjach, nagrywasz zabawne rolki. Poświęcasz masę czasu na tworzenie treści, a obserwujących przybywa bardzo powoli? Frustruje Cię to coraz bardziej i tracisz początkowy zapał? 

Znam to!

I wiem, że nie musi tak być! 

Pracuję w mediach społecznościowych od 2013 roku, prowadziłam konta na Instagramie dla topowych marek jak Reebok czy Nutella, a mimo to, gdy w 2021 roku zaczęłam z kontem mojej marki osobistej, mając naprawdę dużą wiedzę i doświadczenie, frustrowały mnie te powolne przyrosty, niewspółmierne do mojego zaangażowania i poświęconego czasu.

Wszystko zmieniło się, gdy postanowiłam, że to Instagram będzie jednym z moich najważniejszych kanałów komunikacji i nie chcę czekać polegając wyłącznie na działaniach organicznych. Stworzyłam strategię reklamową, wyznaczyłam budżet i ruszyłam do akcji. Tempo rozwoju przyspieszyło jakby ktoś wcisnął przycisk „nitro” przy kierownicy! Przyrosty po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób dziennie. I to osób zainteresowanych moimi treściami, a nie fejkowych kont z Indonezji. To właśnie daje dobrze zaplanowana kampania na Instagramie.

Czy któreś z tych zdań jest o Tobie?

Czujesz, że nie możesz odpocząć, bo trzeba regularnie publikować i wciąż być aktywnym?

Zniechęcasz się małym zaangażowaniem obserwujących, niewspółmiernym do Twojego zaangażowania?

Brakuje Ci czasu na systematyczne publikacje?

Tracisz zapał przez niskie zasięgi organiczne?

Wydaje Ci się, że Twoje komunikaty do nikogo nie docierają?

Masz wrażenie, że samo prowadzenie konta na Instagramie to praca na cały etat, a gdzie miejsce na wykonywanie Twojej pracy i obsługę klienta?

To znaczy, że o tworzeniu treści wiesz już bardzo dużo. Teraz przyszedł czas, żeby zacząć je promować i docierać do odpowiednich osób!

Dzięki e-bookowi “Reklama na Instagramie w pigułce” nauczysz się jak skutecznie promować swoje działania na Instagramie zarówno z poziomu aplikacji jak i z panelu reklam Facebooka. Koniec z obciętymi zasięgami i przepalonymi budżetami!

 ,,Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”.

 

S. Handerson

Podglądasz ukradkiem konta konkurencji i nie rozumiesz jak to się dzieje, że wciąż rośnie im liczba obserwujących i sprzedaż, a Ty tkwisz w martwym punkcie od dłuższego czasu i nie wiesz jak ruszyć z miejsca? Przecież publikujesz świetne treści! Gdzie zatem tkwi problem?

W braku dotarcia do odpowiedniej grupy osób! Po prostu Twoje posty widzi zbyt mało odpowiednich użytkowników. Content marketing to nie tylko tworzenie, ale także promocja!

Jeśli:

chcesz rozwinąć swoje konto na Instagramie, ale brakuje Ci czasu,

publikujesz wartościowe treści, ale wciąż widzi je zbyt mało osób,

planujesz skok na Instagram, ale nadal nie masz śmiałości, by zacząć,

przeraża Cię myśl o czasochłonnym budowaniu społeczności na na Instagramie,

Instagram jest dla Ciebie narzędziem biznesowym, które ma być pomocne w zdobywaniu realnych klientów, a nie tylko lajków,

nie masz pomysłu na swoje reklamy,

chcesz przyspieszyć rozwój swojego konta i trafić do grupy odbiorców, którzy są naprawdę zainteresowani Twoimi działaniami

to e-book “Reklama na Instagramie w pigułce, czyli wszystko co musisz wiedzieć o płatnej promocji na Insta” jest rozwiązaniem Twoich problemów!

Ten zakup uchroni Cię przed:

STRATĄ CZASU:

poświęconego na tworzenie świetnych treści, których nikt nie ma szansy zobaczyć i docenić

zmarnowanego na błądzenie po omacku i próby ustawiania reklam “na czuja”

straconego na bierne i bezowocne oczekiwanie na klienta spowodowane brakiem promocji swoich działań w social media.

STRATĄ PIENIĘDZY:

tych przepalonych w kampaniach,

tych straconych na klientach, do których nigdy nie dotrzesz z powodu braku reklamy,

tylko do 14.02 za e-booka “Reklama na Instagramie w pigułce” wraz z bonusem w postaci szkolenia wideo “Naucz się promować reels!” (które nie jest dostępne w sprzedaży regularnej) zapłacisz tylko 49 zł zamiast 118 zł.

Możesz inwestować kolejne setki złotych w kursy związane z tworzeniem treści, czy robieniem coraz lepszych grafik lub ten sam budżet przeznaczyć na reklamę, która w ciągu kilku dni przyniesie Ci widoczne gołym okiem efekty.

Powyższy screen to statystyki dotyczące osób obserwujących moje konto. Gołym okiem widać kiedy odpaliłam płatne działania promocyjne. Inwestując niewielkie kwoty w dobrze przemyślaną promocję zyskałam ponad 500 nowych obserwujących z wybranej przeze mnie grupy. Uśredniony koszt pozyskania obserwatora oscylował w okolicy 70 groszy. Cała inwestycja w promocję w tym okresie była równa kosztowi dwóch godzin mojej pracy dla klientów. By osiągnąć taki efekt organicznie musiałabym zainwestować znacznie więcej swojego czasu i o wiele dłużej czekać na efekty.

Nie musisz poświęcać coraz więcej swojego czasu i energii na tworzenie treści na Instagrama i nieustanną obecność na tym portalu. Możesz tworzyć mniej postów, zadbać o ich wysoką jakość i zainwestować w płatną promocję, zamiast trwonić swój czas!

Z e-bookiem “Reklama na Instagramie w pigułce” zrobisz to nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałaś/-eś z systemu reklamowego FB Ads. Twoje posty zyskają dłuższe życie i trafią do idealnych klientów, których wskażesz na etapie tworzenia reklamy.

Płacisz tylko 52 zł za zestaw o wartości 187 zł składający się z:

SZKOLENIA WIDEO

“Naucz się promować reels”

o wartości 39 zł

E-BOOKA

“Reklama na Instagramie w pigułce” 

o wartości 89 zł

(zaktualizowanego w styczniu 2023)

PAKIETU INSTRUKCJI

wideo z panelu reklamowego 

o wartości 59 zł

  • jak ustawić kampanię krok po kroku
  • jak stworzyć grupę retargetingową
  • jak stworzyć grupę podobnych odbiorców

52 zł to tyle co kawa i ciasto w kawiarni. Za to korzyść dla Twojego biznesu będzie nieporównywalnie większa.

Jeśli tworzysz jakościowe produkty lub oferujesz świetne usługi, a przy tym chcesz:

zbudować zaangażowaną społeczność

zwiększyć sprzedaż

rozwinąć działalność, by odejść z etatu i przejść całkiem “na swoje”

zdobyć większą ilość klientów

zbudować rozpoznawalną markę

przejść wreszcie od pomysłu i marzeń do działania i rozpocząć działalność online

To materiał z e-booka  “Reklama na Instagramie w pigułce, czyli wszystko co musisz wiedzieć o płatnej promocji na Insta” pomoże Ci osiągnąć te cele!

E-book został zaktualizowany w styczniu 2023.

Zobacz co mówią o nim czytelnicy:

“Polecam e-booka Marty! Wszystko opisane jasno, prostym językiem. Fajna oprawa graficzna. I jeszcze aktualizacja – super! Jestem zadowolona 🙂 “

“E-book Marty to świetnie skondensowana wiedza dla każdego! Dosłownie każdego, gdyż już chyba prościej i bardziej dokładnie się nie da. Ze swojej strony mogę śmiało polecić wszystkim, którzy chcą rozbujać swój biznes na Insta.”

„Kupiłam ebooka Marty, bo reklamy na Instagramie to coś, co mnie początkowo przerażało, więc stwierdziłam, że żeby je robić dobrze, trzeba uczyć się od kogoś, kto ma o tym pojęcie. I nie zawiodłam się – ba, nawet bardzo pozytywnie zaskoczyłam. Poza teorią Marta podaje też mnóstwo przykładów, które pozwalają lepiej zrozumieć temat reklam na IG. Po przeczytaniu ebooka po raz pierwszy, później jeszcze ze trzy razy przechodziłam przez proces ustawiania reklam zaglądając co krok do wskazówek Marty i teraz cały proces jest dla mnie dużo bardziej zrozumiały i mniej przerażający! To zdecydowanie jeden z najlepszych produktów online do rozwijania biznesu, jakie w życiu kupiłam! Polecam bardzo gorąco!!!”

“Kupiłam e-booka Marty na temat reklamy na Instagramie i na Facebooku. Oba są naszpikowane świetną wartością! Wiele kwestii, które wcześniej mimo poszukiwań w różnych źródłach, nie były dla mnie jasne, teraz stały się czytelne. Mam wrażenie, że ktoś usiadł obok mnie i powiedział “Słuchaj. Tu musisz kliknąć to. A jak chcesz tak, to musisz kliknąć to.” Bez specjalistycznych nazw i bariery między nauczycielem a uczniem. Dzięki Marta!”

marta zawadowska
marta zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Znajdziesz u mnie sporo przydatnych wskazówek z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży online.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek.

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Wiem też, że nie masz czasu na wielogodzinne kursy. Ten e-book nie bez powodu nosi tytuł “Reklama na Instagramie w pigułce”. Nie znajdziesz tam lania wody ani marketingowego bełkotu. Sam konkret, wszystko wytłumaczone krok po kroku przystępnym językiem. Nabytą wiedzę możesz wdrażać jeszcze w trakcie czytania. 

Co znajdziesz w e-booku?

spis 1t (2)
spis2t (2)

W bonusowych materiałach wideo dołączonych do najnowszej wersji e-booka pokażę Ci:

Krok po kroku, wspólnie przejdziemy przez panel reklam. Dzięki temu bez problemu wykorzystasz pełny potencjał reklamowy i rozkręcisz swoje konto na Instagramie!

Możesz to zrobić nawet jeśli nigdy nie ustawiałaś/-eś żadnej reklamy na Instagramie ani Facebooku!

Często zadawane pytania:

Dostęp do materiałów otrzymasz w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.

Dostęp do platformy kursowej, na której znajduje się szkolenie wideo otrzymujesz na rok. E-booka pobierasz i możesz z niego korzystać jak długo chcesz.

Tak, e-book został zaktualizowany w styczniu 2023. Każdą jego kolejną aktualizację otrzymasz bezpłatnie.

Tak, oczywiście. Zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę podczas składania zamówienia i zostanie ona wysłana na Twój adres e-mail automatycznie po dokonaniu płatności. Wystawiam faktury bez VAT.

Tak, ale musisz dać mi znać o tym po dokonaniu zakupu. Niestety system nie wystawia automatycznych faktur na zagraniczne NIPy. Ale bez problemu zrobię to dla Ciebie ręcznie 🙂

logo oswajam online