cropped-oswajam_final-1.png

Chcesz sprzedawać kursy online, żeby zarabiać na swojej wiedzy, ale nie wiesz od czego zacząć?

POBIERZ BEZPŁATNY PRZEWODNIK: 

Jak stworzyć własny kurs online, bez inwestowania milionów monet

tablet z mockupem przewodnik jak stworzyć kurs online

Wraz z Przewodnikiem otrzymasz bezpłatny dostęp do mailowego minikursu: „Produkt cyfrowy w pigułce: 4 aspekty, o które musisz zadbać.”

Ten zestaw przeznaczony jest dla twórców internetowych, ekspertów i specjalistów, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie poprzez sprzedaż produktów cyfrowych – kursów, e-booków, szkoleń itp.

Z Przewodnika dowiesz się m. in:

jakiego sprzętu użyć do nagrań?

jakie oprogramowanie wykorzystać?

gdzie osadzić materiały?

jaką formułę może mieć Twój kurs?

Przewodnik składa się z dwóch części:

domowe studio nagran

Narzędziownika, w którym zebrałam darmowe i niskopłatne narzędzia i aplikacje, dzięki którym stworzysz swój kurs online, bez konieczności inwestowania dużych sum już na starcie. W tej części znajdziesz też sporo porad, które pomogą Ci w tworzeniu jakościowych materiałów kursowych.

Checklisty, dzięki której nie pominiesz żadnego istotnego elementu w procesie tworzenia Twojego produktu cyfrowego.

Checklista

Uzupełnieniem Przewodnika są cztery lekcje zamknięte w minikursie mailowym:

Lekcja 1:

Jak sprawdzić czy Twój pomysł na produkt jest trafiony?

Lekcja 2:

Jak zaprojektować skuteczny produkt wiedzowy?

Lekcja 3:

E-book i kurs wideo to nie wszystko – jaki format produktu wybrać?

Lekcja 4:

Jak przeprowadzić kampanię, gdy dysponujesz małym budżetem?

Dostęp do minikursu otrzymasz automatycznie po pobraniu Przewodnika.

Kto za tym stoi?

oswajam online
oswajam online

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę, jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella).

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci plik do pobrania, musisz potwierdzić swój adres e-mail klikając link w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty i spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki. Mail przyjdzie z adresu poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci nagranie szkolenia.

.
.