Jak skutecznie i szybko budować bazę mailową za pomocą płatnej reklamy na Facebooku?

Tworzysz produkty online (e-booki, kursy, warsztaty)?

Chcesz rozbudować bazę odbiorców newslettera?

Nie wiesz w jaki sposób pozyskiwać nowych subskrybentów?

grafika produktu newsletter

Dzięki instrukcjom z pakietu “Rozkręć swój newsletter” zrozumiesz jak wykorzystać reklamę na Facebooku do budowania bazy mailowej, która zacznie rosnąć w lawinowym tempie!

Co zyskujesz inwestując w pakiet?

Twoja lista mailingowa będzie systematycznie rosła, dzięki czemu łatwiej będzie Ci sprzedawać kolejne oferty.

Na Twoje webinary będzie przychodziła duży grupa zainteresowanych odbiorców, których masz szansę przekonać do zakupu swojego kursu czy e-booka.

Będziesz docierać do coraz szerszego grona idealnych odbiorców i budować w ich oczach wizerunek eksperta bez konieczności spędzania wielu godzin dziennie na Instagramie czy Facebooku.

Nie będziesz się frustrować tym, że Twój wartościowy newsletter czyta tylko garstka osób.

Bez problemu ustawisz skuteczną promocję swojego lead magnetu czy webinaru, bez konieczności zlecania tego podwykonawcy!

Płacisz za reklamę raz, a później możesz wielokrotnie i bezpłatnie komunikować do osób, które pozyskała reklama. Lista mailowa jest Twoja i nie podlega kaprysom algorytmów.

Może myślisz sobie teraz:

zamyslony kot

„Kolejny kurs, mam ich już dziesiątki, a połowa nawet nieruszona, bo nie mam na to czasu!”

Wiem jak to jest, gdy masz na głowie całą firmę! Szanuję Twój czas i pieniądze. Dlatego pakiet instrukcji “Rozkręć swój newsletter” to gotowe rozwiązanie, dzięki któremu nauczysz się tworzyć skuteczne kampanie reklamowe pozyskujące nowych subskrybentów do Twojego newslettera.

To lekkostrawna pigułka wiedzy. Żadnego pitu pitu. Sam konkret – 6 krótkich i treściwych nagrań (szkolenie strategiczne + 5 instrukcji krok po kroku z panelu reklam Facebooka), które możesz wdrażać od razu!

Kompletny proces, zamknięty w niecałej godzinie! Sama esencja, bez zbędnego lania wody.

zamyslony kot

Wydaje Ci się, że dobry produkt sprzeda się sam?

Masz rację – WYDAJE CI SIĘ!

Mierzysz się w wyścigu o uwagę odbiorcy nie tylko z Twoją bezpośrednią konkurencją, ale także z Netflixem, TikTokiem i filmami z kotem jeżdzącym na roombie. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do niemal nieogarniczonych zasobów wiedzy, a portale społecznościowe bezlitośnie obcinają bezpłatne zasięgi. 

Może to brutalne, ale prawdziwe – wygrywa ten, kto da się zauważyć. 

Prawda jest taka, że choćby Twój webinar wyrywał z butów, a lead magnet powodował u czytelnika opadającą z wrażenia szczękę, to jeśli nie dotrzesz z materiałem do odpowiednich odbiorców, to klapa. Nie skorzystasz na tym ani Ty jako twórca, ani Twój potencjalny odbiorca (no bo jak, skoro materiału nie widział).

ikona

Nie zrozum mnie źle – tworzenie wartościowych i użytecznych treści jest bardzo ważne, ale równie ważne jest zadbanie o ich dotarcie. To jest zespół naczyń połączonych – jedno bez drugiego nie ma sensu.

Inaczej szybko się zniechęcisz i wypalisz, bo przecież działasz, tworzysz, starasz się, a efektów nie ma. Albo są tylko przychodzą zdecydowanie wolniej niż oczekujesz. Łatwo wpaść w tą pułapkę, stracić zapał i poczucie sensu.

Ten zakup uchroni Cię przed:

STRATĄ CZASU:

poświęconego zarówno na czasochłonne, wielogodzinne kursy, których albo nie przerobisz albo będziesz się frustrować, że połowy materiału i tak nie będziesz w stanie wdrożyć w swoim biznesie i przy budżecie, którym dysponujesz,

zmarnowanego na błądzenie po omacku w panelu reklam i zgadywanie co i gdzie kliknąć,

straconego na bierne i bezowocne oczekiwanie na klienta spowodowane brakiem rozwoju Twojej bazy mailowej,

STRATĄ PIENIĘDZY:

tych przepalonych w kampaniach,

tych straconych na klientach, do których nigdy nie dotrzesz z powodu braku reklamy,

Twoja inwestycja to tylko 97 zł - tyle co obiad na mieście.

Co wyróżnia ten produkt?

To, że jest do bólu konkretny! Ani grama zbędnego gadania. Precyzyjna instrukcja dzięki której nauczysz się wykorzystywać reklamy na Facebooku do budowy swojej bazy mailowej.

Czy to o Tobie?

Tworzysz wartościowe lead magnety, poświecasz na to dużo czasu i energii i frustruje Cię, że pobiera je ledwie kilkadziesiąt osób?

Irytujesz się, gdy na Twoich webinarach zjawia się jedynie garstka widzów?

Masz świetne produkty, ale nie docierasz z nimi do odpowiednich odbiorców?

Nie musi tak być!

Jak to działa?

ikona
ikona
ikona

Krok po kroku. Etap po etapie. Od razu! Bez długich przygotowań, bez oglądania wielogodzinnego wideo, bez inwestowania milionów monet, bez kupowania zewnętrznych narzędzi.

kot przed laptopem

“Łatwo Ci mówić Marta, ale ja kompletnie nie ogarniam takich technicznych kwestii!”

To żadna przeszkoda! Skoro obsługujesz social media, wysyłasz newslettery i tworzysz produkty cyfrowe to umiesz już wszystko co trzeba i potrzebujesz po prostu szczegółowych instrukcji, które znajdziesz w pakiecie “Rozkręć swój newsletter”!

Pokazuję wszystko krok po kroku – spokojnie sobie poradzisz nawet jeśli nigdy nie korzystałaś z Menadżera Reklam – pomogę Ci go oswoić, a na dowód przeczytaj co napisały Anita, Karolina i Natalia, które korzystały z moich produktów o FB Ads:

ikona
ikona

Do menedżera reklam podchodziłam kilka razy i za każdym razem kończyło się na przycisku promuj post. To warsztaty u Marty pokazały mi, że nie taki diabeł straszny… Poza przeklikaniem się przez poszczególne opcje menadżera dostałam jeszcze wiedzę strategiczną jak tworzyć reklamy i kilka myków, które przyspieszają tworzenie kampanii. Powiem tak – 4 godziny po skończonym warsztacie miałam już samodzielnie ustawioną kampanie.

Nawet taka płotka, jak ja, która w reklamie czuje się jak ryba na rowerze, była w stanie załapać i krok po kroku ustawić i zaplanować wszystko. Marta na tacy podaje gotowe rozwiązania. Bez tego kursu nie poradziłabym sobie i musiałabym znów zlecać większość rzeczy na zewnątrz. Teraz już mogę sama. Dzięki Marta za ten kurs”

Marta Zawadowska odczarowuje facebookowego menedżera reklam. Do tej pory sądziłam, że osoba, która wymyśliła panel do ustawiania reklam powinna smażyć się w piekle przez wieczność… Teraz, nadal tak uważam, ale dzięki Marcie wiem jak to obsłużyć.

Brzmi świetnie, ale co dokładnie znajdę w tym pakiecie?

Pakiet składa się z 6 treściwych nagrań wideo:

czas

Szkolenie strategiczne, w którym wyjaśnię Ci jak możesz wykorzystać FBAds do budowania własnej bazy mailowej.

Instrukcja wideo z panelu reklam - tworzenie kampanii z zachowaniem optymalnej struktury.

Instrukcja wideo z panelu reklam - tworzenie niestandardowej konwersji.

Instrukcja wideo z panelu reklam - tworzenie kampanii wykorzystującej formularze błyskawiczne.

Instrukcja wideo z panelu reklam - przenoszenie do Facebooka listy dotychczasowych klientów/ subskrybentów.

Instrukcja wideo z panelu reklam - wykluczanie z grupy odbiorców zapisanych już osób.

Dla kogo przeznaczony jest ten zestaw?

Pakiet instrukcji wideo “Rozkręć swój newsletter” powstał z myślą o twórcach internetowych i specjalistach, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie – poprzez szkolenia, konsultacje, sesje coachingowe, kursy online czy e-booki.

Najbardziej skorzystasz z niego jeśli:

prowadzisz newsletter (lub zamierzasz zacząć w najbliższej przyszłości) i chcesz rozwijać ten kanał;

organizujesz webinary i szkolenia online, na które zapraszasz uczestników;

masz już w ofercie produkty cyfrowe lub usługi online;

opierasz swoją działalność na dzieleniu się wiedzą i tworzeniu wartościowych treści;

męczy Cię konieczność ciągłej aktywności w mediach społecznościowych.

Kto za tym stoi?

marta zawadowska
marta zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Znajdziesz u mnie sporo przydatnych wskazówek z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży online.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek.

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Jeśli chcesz zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie i skutecznie budować swoją bazę mailową to koniecznie sprawdź zestaw instrukcji, który dla Ciebie przygotowałam! 

Często zadawane pytania:

Dostęp do materiałów otrzymasz w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.

Dostęp do platformy kursowej, na której znajduje się szkolenie wideo otrzymujesz na rok. 

Nie. To instrukcje dotyczące wyłącznie budowania bazy mailowej poprzez płatne reklamy w ekosystemie Facebooka.

Tak, oczywiście. Zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę podczas składania zamówienia i zostanie ona wysłana na Twój adres e-mail automatycznie po dokonaniu płatności. Wystawiam faktury bez VAT.

Tak, ale musisz dać mi znać o tym po dokonaniu zakupu. Niestety system nie wystawia automatycznych faktur na zagraniczne NIPy. Ale bez problemu zrobię to dla Ciebie ręcznie 🙂

logo oswajam online