Bardzo dziękuję Ci za zaufanie i zakup pakietu “Rozkręć swój Newsletter”!

Dane dostępowe do platformy z materiałami czekają już w Twojej skrzynce mailowej, a wraz z nimi prezent! Ale w podziękowaniu mam dla Ciebie coś jeszcze! 

Jeśli aspekty techniczne nie są Twoją mocną stroną i obawiasz się, że obsługa Menedżera Reklam będzie dla Ciebie problematyczna to koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!

Tylko przez najbliższe 15 minut możesz kupić 4 dodatkowe instrukcje wideo, dzięki którym opanujesz techniczne aspekty korzystania z Menedżera Firmy FB:

instrukcja wideo
instrukcja wideo
instrukcja 4

Te instrukcje to idealne uzupełnienie pakietu “Rozkręć swój newsletter”.

Niestety panel reklam Facebooka nie jest zbyt intuicyjny i łatwo się pogubić w konfiguracji konta, niezbędnej do uruchomienia skutecznych reklam. Dzięki tym dodatkowym nagraniom przejdziesz gładko przez ten proces!

Gdy zamkniesz tę stronę lub upłynie 15 minut od jej otwarcia OFERTA PRZEPADNIE.

TO JEDNORAZOWA SZANSA!

Ta cena nigdy się już nie powtórzy i oferuję ją tylko osobom, które zaufały mi, kupując e-booka. Szkolenia możesz kupić wyłącznie w ramach tej oferty i to za bezcen.

 

Stanowią one część kursoksiążki “Reklama na Facebooku z małym budżetem” kosztującej 189 zł. W ciągu najbliższego kwadransa możesz je mieć za jedyne 27 zł. 

logo oswajam online