Wszystko się udało – nagranie szkolenia „Jak zarabiać więcej na swojej wiedzy? Poznaj 5 barier, które Ci to utrudniają i dowiedz się jak się ich pozbyć!” poleciało już do Twojej skrzynki!

Ale w podziękowaniu za zainteresowanie i zaufanie mam dla Ciebie coś jeszcze!

Tylko w ciągu najbliższego kwadransa możesz dostać narzędzie, dzięki któremu stworzysz własne Centrum Dowodzenia Biznesem w cenie 21 zł!

To specjalna oferta jednorazowa widoczna wyłącznie dla osób, które mi zaufały i zdecydowały się obejrzeć szkolenie „Jak zarabiać więcej na swojej wiedzy? Poznaj 5 barier, które Ci to utrudniają i dowiedz się jak się ich pozbyć!”. 

Gdy zamkniesz tę stronę lub upłynie 15 minut od jej otwarcia OFERTA PRZEPADNIE.

Odzyskaj kontrolę nad firmową kasą!

Centrum Dowodzenia Biznesem składa się z zautomatyzowanego arkusza kalkulacyjnego oraz krótkiego szkolenia wideo, objaśniającego jak korzystać z tego narzędzia. 

To narzędzie (tak, bo to narzędzie, które realnie ułatwi Ci pracę, a nie e-book z suchą teorią!) stanowi świetne uzupełnienie szkolenia, które właśnie trafiło do Twojej skrzynki. 

Jednym z powodów, które sprawiają, że Twoje działania nie przekładają się na zyski jest brak analizy danych i bałagan w firmowych finansach!

zegar

Z Centrum Dowodzenia Biznesem poświęcając mniej niż godzinę miesięcznie, odzyskasz panowanie nad kondycją finansową swojej firmy!

checklista

Jedyne co musisz zrobić to wpisać liczbę sprzedanych produktów/usług oraz koszty poniesione w danym miesiącu. Cała reszta wyliczy się automatycznie.

Czarno na białym zobaczysz, jak idzie realizacja Twoich celów finansowych, jak wygląda przepływ gotówki w ujęciu miesięcznym i kwartalnym, a także która z ofert przynosi najwięcej zysków.

W arkuszu możesz przeprowadzać symulacje i prognozy przychodów i na tej podstawie planować skuteczne akcje sprzedażowe i marketingowe.

Centrum Dowodzenia Biznesem jest dla Ciebie jeśli:

nie masz natury skrupulatnego księgowego, a przez to nie panujesz nad finansami;

nie lubisz grzebać w Excelu ani liczyć, ale chcesz wiedzieć co się dzieje w Twojej firmie;

szukasz łatwego narzędzia, które pomoże Ci analizować dane finansowe i marketingowe;

chcesz robić to co przynosi realne efekty i zarobki, zamiast tracić czas na nieefektywne działania.

I co? Widzisz w tym siebie?

Zobacz co moi klienci mówią o moich produktach:

Oferta przepada za:

centrum dowodzenia biznesem

Do tej pory ten arkusz był dostępny tylko dla uczestników moich programów mentoringowych. Teraz również Ty możesz zyskać dostęp do niego i to za bezcen – 21 zł – więcej płacisz za kawę i ciastko podczas wypadu do kawiarni! 

Często zadawane pytania:

Dostęp do materiałów otrzymasz w ciągu kilku minut od zaksięgowania wpłaty.

Dostęp do platformy kursowej, na której znajduje się szkolenie wideo otrzymujesz na rok. Plik z arkuszami otrzymujesz bezterminowo – po prostu pobierasz je na swój dysk i korzystasz tak długo jak potrzebujesz.

Tak! To uniwersalne narzędzie, które ułatwi Ci tworzenie treści dla Twojej marki niezależnie od branży w jakiej działasz. Jeśli Twoje działania marketingowe obejmują regularną komunikację w mediach społecznościowych czy na blogu to zdecydowanie ten system sprawdzi się u Ciebie!

Tak, oczywiście. Zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę podczas składania zamówienia i zostanie ona wysłana na Twój adres e-mail automatycznie po dokonaniu płatności. Wystawiam faktury bez VAT.

Tak, ale musisz dać mi znać o tym po dokonaniu zakupu. Niestety system nie wystawia automatycznych faktur na zagraniczne NIPy. Ale bez problemu zrobię to dla Ciebie ręcznie 🙂

logo oswajam online