Szukasz grupy mastermind, która będzie Cię wspierać w realizacji biznesowych celów?

Zapisz się na listę zainteresowanych udziałem w spotkaniach mastermind pod moim okiem i rusz z kopyta ze swoim biznesem!

Zapis na listę zainteresowanych jest niezobowiązujący – nie obliguje Cię do zakupu, ale daje dostęp do wielu korzyści.

Co zyskasz zapisując się na listę zainteresowanych?

Zapisując się na listę zainteresowanych zyskujesz pierwszeństwo udziału – liczba miejsc jest ograniczona (grupa liczy 4-5 osób) oraz w pierwszej kolejności poznasz szczegóły, na podstawie których zadecydujesz czy dołączyć do najbliższej edycji.

Najbliższa edycja przeznaczona jest dla twórców internetowych i specjalistów, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie (poprzez sprzedaż własnych produktów cyfrowych – kursów, e-booków, szkoleń itp. oraz usług). 

Spotkania kolejnej edycji startują we wrześniu!

Jeśli:

masz milion pomysłów

ale nie wiesz co wybrać i w efekcie nie realizujesz żadnego

nie wiesz w co ręce włożyć

i toniesz w bieżących zadaniach, zamiast działać strategicznie.

gubisz się w działaniach

i nie wiesz kiedy i za co się zabrać, żeby faktycznie rozwijać firmę, a nie tylko nabijać “dupogodziny”, które nie przybliżają Cię do celu.

pracujesz coraz więcej i coraz ciężej

a własna firma miała Ci przecież dawać więcej niezależności i czasu

przytłacza Cię ilość dostępnych opcji

- reelsy, tiktoki, leadmagnet, seo, reklamy i nie wiesz za co się zabrać.

kupujesz kolejne kursy i e-booki

ale nie wdrażasz tej wiedzy w czyn, albo nawet ich nie otwierasz.

a przede wszystkim:

Męczy Cię samotność we własnej firmie.

Nie masz z kim pogadać o biznesowych wyzwaniach, ani kogo zapytać o radę.

to potrzebujesz grupy mastermind!

Jak to działa?

Mastermind to najlepsze lekarstwo na tzw. samotność przedsiębiorcy! Bardzo często jest tak, że Ty prowadzisz biznes online, ale Twój partner czy partnerka działają w totalnie innej branży, znajomi mają ciepłe etatowe posadki i totalnie nie ma z kim zderzyć swoich pomysłów.

W zaufanej grupie mastermind otrzymasz wsparcie, a gdy trzeba konstruktywną krytykę, która pomoże Ci dopracować swoje działania. Taka wymiana doświadczeń (bez oddechu konkurencji na plecach) niesamowicie otwiera głowę i samo słuchanie o pomysłach innych będzie prowokowało do wdrażania nowych rozwiązań u siebie.

I jest jeszcze coś co dopełnia tę magię efektywnej pracy w ramach grupy mastermind:

Siła zobowiązania!

Skoro już publicznie zobowiązujesz się do podjęcia pewnych działań i wiesz, że na kolejnym spotkaniu trzeba będzie powiedzieć jak Ci poszła realizacja, to trudniej będzie to olać, albo po raz dziesiąty przełożyć na “kiedyś tam”.

Sprawdź opinie Uczestniczek:

Kto za tym stoi?

oswajam online

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Prowadzę twórców cyfrowych przez marketingową dżunglę i pokazuję jak zarabiać na swojej wiedzy i pasji w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i wydawaniem produktów elektronicznych.

Zajmuję się marketingiem internetowym i sprzedażą online, sporo też mówię o układaniu firmy od środka – tak żeby to firma była dla Ciebie, a nie Ty dla niej.

Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind i trenerką biznesu.

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci informację na temat najbliższego masterminda, musisz potwierdzić swój adres e-mail w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty oraz spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki. Mail przyjdzie z adresu: poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci przesyłka z prezentem!

logo oswajam online
.
.