Szukasz grupy mastermind, która będzie Cię wspierać w realizacji biznesowych celów?

Zapisz się na listę zainteresowanych udziałem w spotkaniach mastermind pod moim okiem i rusz z kopyta ze swoim biznesem!

Zapis na listę zainteresowanych jest niezobowiązujący – nie obliguje Cię do zakupu, ale daje dostęp do wielu korzyści.

Co zyskasz zapisując się na listę zainteresowanych?

Zapisując się na listę zainteresowanych zyskujesz pierwszeństwo udziału – liczba miejsc jest ograniczona (grupa liczy 4-5 osób) oraz w pierwszej kolejności poznasz szczegóły, na podstawie których zadecydujesz czy dołączyć do najbliższej edycji.

Najbliższa edycja przeznaczona jest dla twórców internetowych i specjalistów, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie (poprzez sprzedaż własnych produktów cyfrowych – kursów, e-booków, szkoleń itp. oraz usług). 

Edycja zimowa startuje w styczniu! 

Jeśli:

masz milion pomysłów

ale nie wiesz co wybrać i w efekcie nie realizujesz żadnego

nie wiesz w co ręce włożyć

i toniesz w bieżących zadaniach, zamiast działać strategicznie.

gubisz się w działaniach

i nie wiesz kiedy i za co się zabrać, żeby faktycznie rozwijać firmę, a nie tylko nabijać “dupogodziny”, które nie przybliżają Cię do celu.

pracujesz coraz więcej i coraz ciężej

a własna firma miała Ci przecież dawać więcej niezależności i czasu

przytłacza Cię ilość dostępnych opcji

- reelsy, tiktoki, leadmagnet, seo, reklamy i nie wiesz za co się zabrać.

kupujesz kolejne kursy i e-booki

ale nie wdrażasz tej wiedzy w czyn, albo nawet ich nie otwierasz.

a przede wszystkim:

Męczy Cię samotność we własnej firmie.

Nie masz z kim pogadać o biznesowych wyzwaniach, ani kogo zapytać o radę.

to potrzebujesz grupy mastermind!

Jak to działa?

Mastermind to najlepsze lekarstwo na tzw. samotność przedsiębiorcy! Bardzo często jest tak, że Ty prowadzisz biznes online, ale Twój partner czy partnerka działają w totalnie innej branży, znajomi mają ciepłe etatowe posadki i totalnie nie ma z kim zderzyć swoich pomysłów.

W zaufanej grupie mastermind otrzymasz wsparcie, a gdy trzeba konstruktywną krytykę, która pomoże Ci dopracować swoje działania. Taka wymiana doświadczeń (bez oddechu konkurencji na plecach) niesamowicie otwiera głowę i samo słuchanie o pomysłach innych będzie prowokowało do wdrażania nowych rozwiązań u siebie.

I jest jeszcze coś co dopełnia tę magię efektywnej pracy w ramach grupy mastermind:

Siła zobowiązania!

Skoro już publicznie zobowiązujesz się do podjęcia pewnych działań i wiesz, że na kolejnym spotkaniu trzeba będzie powiedzieć jak Ci poszła realizacja, to trudniej będzie to olać, albo po raz dziesiąty przełożyć na “kiedyś tam”.

Kto za tym stoi?

marta zawadowska
marta zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Prowadzę twórców cyfrowych przez marketingową dżunglę i pokazuję jak zarabiać na swojej wiedzy i pasji w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i wydawaniem produktów elektronicznych.

Zajmuję się marketingiem internetowym i sprzedażą online, sporo też mówię o układaniu firmy od środka – tak żeby to firma była dla Ciebie, a nie Ty dla niej.

Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind i trenerką biznesu.

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci informację na temat najbliższego masterminda, musisz potwierdzić swój adres e-mail w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty oraz spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki. Mail przyjdzie z adresu: poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci przesyłka z prezentem!

logo oswajam online
.