cropped-oswajam_final.png

Chcesz zarabiać na swoich produktach, nawet gdy akurat masz wolne?

KURS ONLINE

Sprzedawaj wiedzę
na autopilocie! 2.0

Potrzebujesz więcej informacji? Czytaj dalej!

Masz już swojego e-booka, kurs online czy inny produkt elektroniczny, ale nie wiesz, jak sprawić, by sprzedawały się bez Twojego udziału?

Chcesz rozwijać swoje projekty, ale przez bieżącą pracę dla klientów nie masz na to czasu ani siły?

Twoje produkty sprzedają się tylko w czasie kampanii, a gdy tylko przestaniesz o nich aktywnie wspominać sprzedaż znika?

A jeśli powiem Ci, że mam prosty i sprawdzony przepis na automatyzację Twojej sprzedaży?

Decydując się na zakup w dniach 20-22.06 bierzesz udział w przedsprzedaży kursu „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie 2.0”.

Oznacza to, że w chwili zakupu dostajesz natychmiastowy dostęp do materiałów z pierwotnej wersji kursu, a na dodatkowe treści, które pojawią się w ramach aktualizacji do wersji 2.0 musisz poczekać do 20.07.

To jedyna okazja, by zakupić kurs w tak niskiej cenie – 249 zł zamiast 497 zł.

PRZEDSPRZEDAŻ KOŃCZY SIĘ ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

W ramach kursu „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie! 2.0” dostajesz kompleksowy proces, dzięki któremu skutecznie połączysz:

  • płatne reklamy
  • opublikowane już treści
  • komunikację w newsletterze

w sprawnie działający mechanizm generujący zamówienia lub zapytania ofertowe!

Stworzysz zyskowną ścieżkę klienta, którą będzie prowadzony bez konieczności Twojego aktywnego udziału – na autopilocie!

Zaczniesz regularnie zarabiać na ofertach, które już masz i sprzedawać produkty cyfrowe bez aktywnej promocji i wyczerpujących kampanii sprzedażowych!

Wyobraź sobie, że po weekendzie offline odpalasz skrzynkę pocztową, a w niej czeka 10 albo 20 zamówień z 2 ostatnich dni, podczas których Ty zupełnie nie angażował_ś się w sprzedaż. To możliwe i realne – widzę to regularnie w powiadomieniach z mojego sklepu!

Czego potrzebujesz, żeby sprzedawać swoją wiedzę na autopilocie?

produktów (przynajmniej jednego, ale jeśli masz ich w ofercie więcej, to tylko lepiej)

konta w programie do wysyłki newsletterów

konta reklamowego w ekosystemie Facebooka

Cała reszta czeka na Ciebie w kursie „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie 2.0”!

Co zyskasz po udziale w kursie?

Twoje treści będą żyły dłużej i pracowały dla Ciebie regularnie nawet kiedy Ty odpoczywasz.

Nauczysz się odzyskiwać koszty płatnej reklamy, dzięki dobrze skonstruowanej ofercie.

Połączysz w spójną całość swój dotychczasowy dorobek i zmienisz go w sprawnie działający mechanizm do generowania zamówień.

Wreszcie odpoczniesz od sprzedażowej obecności w social mediach i presji tworzenia ciągle nowych treści, które żyją raptem kilka godzin.

Twoja lista mailingowa będzie systematycznie rosła, dzięki czemu łatwiej będzie Ci sprzedawać kolejne oferty.

Będziesz docierać do coraz szerszego grona idealnych odbiorców i budować w ich oczach wizerunek eksperta bez konieczności spędzania wielu godzin dziennie na Instagramie czy Facebooku.

Zrozumiesz na czym polega system zautomatyzowanej sprzedaży wiedzy i będziesz potrafił/a wdrożyć go dla każdej ze swoich skalowalnych ofert!

Może myślisz sobie teraz - kolejny kurs, mam ich już dziesiątki i połowa leży nieruszona, bo nie mam na to czasu. ​​

Wiem jak to jest, gdy masz na głowie całą firmę! Szanuję Twój czas i pieniądze.

Dlatego kurs „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie! 2.0” to skondensowana dawka praktycznej wiedzy.

Dostajesz gotowe rozwiązanie do wdrożenia od ręki.

Kompletny proces, do którego podstawiasz swoje treści - sama esencja, bez zbędnego lania wody.

Konkretna instrukcja jak ustawić reklamy potrzebne na poszczególnych etapach i jak to połączyć z automatyzacją newslettera.

Owszem na uruchomienie tego systemu musisz poświęcić trochę czasu, ale gdy wprawisz machinę w ruch przez kolejne tygodnie nie musisz robić nic poza odbieraniem maili z informacją o nowym zamówieniu w Twoim sklepie!

W dłuższej perspektywie zyskasz więcej czasu na kreowanie nowych ofert, które później z łatwością zautomatyzujesz wg schematu ze szkolenia i zdejmiesz z siebie presję ciągłej obecności w social mediach.

Brzmi pięknie, ale co właściwie dostaniesz?

Kurs wideo

krótkie moduły - instrukcja ustawienia reklam oraz opis kolejnych kroków sekwencji mailowej;

Checklista

lista elementów niezbędnych do uruchomienia automatycznego lejka sprzedażowego;

Gotowe schematy

dwa gotowe schematy automatycznego lejka, które możesz wykorzystać w swoich działaniach;

Przykłady maili

paczka kilkudziesięciu maili sprzedażowych - wysyłanych w kampaniach najlepszych „zawodników” w tym kraju;

Co wyróżnia ten kurs?

Większość szkoleń o automatyzacji sprzedaży w biznesie online dotyczy wyłącznie ustawień newslettera i automatycznych sekwencji mailowych.

Brakuje w nich elementu zapewniania napływu nowych subskrybentów, a to jest kluczowy element tego, żeby automatyczny lejek przynosił zyski! Bez tego masz tylko kolejkę maili, których nie ma komu wysyłać.

Dlatego w kursie „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie! 2.0” pokażę Ci, jak wykorzystać płatne reklamy, które będą napędzały Twój mechanizm sprzedażowy i jak połączyć to z wykorzystaniem newslettera.

Dowiesz się, jak sprawić, by odpowiednio ułożona oferta pokrywała koszty reklam jeszcze zanim dojdzie do sprzedaży Twojego głównego produktu!

>> To żadna przeszkoda! Skoro obsługujesz social media, wysyłasz newslettery i tworzysz produkty cyfrowe, to umiesz już wszystko, co trzeba i potrzebujesz po prostu szczegółowej instrukcji, którą stanowi kurs „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie! 2.0”.

Pokazuję wszystko krok po kroku i nie obawiaj się - do zautomatyzowania Twojej sprzedaży nie będą potrzebne żadne wymyślne narzędzia.

Jestem przekonana, że sobie poradzisz nawet jeśli nigdy nie korzystałaś z Menedżera Reklam - pomogę Ci go oswoić, a na dowód przeczytaj, co napisały Karolina i Natalia:

Do menadżera reklam podchodziłam kilka razy i za każdym razem kończyło się na przycisku promuj post. To warsztaty u Marty pokazały mi, że nie taki diabeł straszny... Poza przeklikaniem się przez poszczególne opcje menadżera dostałam jeszcze wiedzę strategiczną jak tworzyć reklamy i kilka myków, które przyśpieszają tworzenie kampanii. Powiem tak - 4 godziny po skończonym warsztacie miałam już samodzielnie ustawioną kampanie.

Marta Zawadowska odczarowuje facebookowego menadżera reklam. Do tej pory sądziłam, że osoba, która wymyśliła panel do ustawiania reklam powinna smażyć się w piekle przez wieczność… Teraz, nadal tak uważam, ale dzięki Marcie wiem jak to obsłużyć.

Dla kogo jest ten kurs?

Materiał powstał z myślą o twórcach internetowych i specjalistach, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie - poprzez szkolenia, konsultacje, sesje coachingowe, kursy online czy e-booki.

Najbardziej skorzystasz z niego jeśli:

działasz online od jakiegoś czasu, ale gdy tylko masz przerwę w aktywnej sprzedaży i trąbieniu o swojej ofercie w social mediach sprzedaż jest zerowa;

prowadzisz newsletter (nawet jeśli grono subskrybentów jest jeszcze niewielkie);

masz już w ofercie produkty cyfrowe lub usługi online;

chcesz przestać opierać swoje przychody wyłącznie na wymianie Twojego czasu na pieniądze klienta;

opierasz swoją działalność na dzieleniu się wiedzą i tworzeniu wartościowych treści,

męczy Cię konieczność ciągłej aktywności w mediach społecznościowych.

Jeśli czujesz się trochę jak chomik w kołowrotku - padasz ze zmęczenia na twarz, bo ciągle coś robisz, a nie posuwasz się ani o krok, to znak, że w Twoim biznesie przyszedł czas na automatyzację działań sprzedażowych!

chomik (1)

„Sprzedawaj wiedzę na autopilocie” to nie jest kolejny kurs, na który nie znajdziesz czasu!

Zaprojektowałam ten kurs dla osób, które opierają biznes na swojej wiedzy i dla których fundamentem jest tworzenie treści.

Dzięki temu mieści się w skondensowanej formie i nie musisz oglądać 15h nagrań wideo, żeby znaleźć jakiś wartościowy tip dla siebie.

Nie znajdziesz tam wskazówek dla dużych e-commerców modowych czy salonów beauty. Tylko to co realnie sprawdza się w biznesie opartej o sprzedaż produktów cyfrowych oraz usług edukacyjnych i rozwojowych podane w krótkiej i lekkostrawnej formie.

Dostajesz konkretną wiedzę w skondensowanej formie i możesz przełożyć ją na swoje działania właściwie od ręki.

Sprawdź opinie kursantów „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie”:

Kobieto, ale dobrze się Ciebie słucha! Kurs jest zrobiony w megafajny sposób, przekaz jest jasny. Jak się zacznie, to nie chce się skończyć przerabiać kolejnych lekcji. Good job!

Z kursem odpaliłam swój pierwszy automatyczny lejek. Marta prowadzi za rękę przez wszystkie etapy, dzięki czemu wiadomo co i po co robić oraz w jakiej kolejności 🙂 Kolejny raz nie zawiodłam się kupując jej produkt! Z kursami i szkoleniami Marty marketing przestaje być taki straszny!

Kurs mi się podobał! Nie wszystko było nowe, ale to zupełnie nie bylo moje oczekiwanie, dostałam efekt w stylu: no tak, źle to wszystko robię 😄 Czyli taki jaki chciałam. Bardzo podobało mi się ułożenie materiału. Zajebiste to było!

"Kurs „Sprzedawaj wiedzę na autopilocie” to mega kompendium wiedzy o tym, jak ustawiać reklamy i co w ogóle robić, żeby zacząć sprzedawać swoje produkty bez ciągłej promocji. Nawet taka płotka, jak ja, która w reklamie czuje się jak ryba na rowerze, była w stanie załapać i krok po roku ustawić i zaplanować wszystko. Marta na tacy podaje gotowe rozwiązania. Bez tego kursu nie poradziłabym sobie i musiałabym znów zlecać większość rzeczy na zewnątrz. Teraz już mogę sama. Dzięki Marta za ten kurs”

"Jestem już po kursie. Zatem na "gorąco" i bez zbędnego myślenia - takie opinie są najlepsze według mnie. Jak dla mnie kurs świetny - ukończyłem bardzo dużo szkoleń tego typu (najbardziej nie lubię kiedy ktoś przedłuża coś niepotrzebnie). Potrafisz mówić prosto - dosadnie - klarownie i w "pigułce". To mi się mega podoba, że kurs zwyczajnie nie jest "przeładowany" niepotrzebnymi "zapychaczami". Jak to się mówi "kawa na ławę" i o to chodzi. Człowiekowi wydaje się, że dzień staje się coraz krótszy. I nie ma czasu na słuchanie jednej lekcji w nieskończoność.

Cieszę się, że ten kurs można było zrobić praktycznie "przy kawce". Świetnie poukładane lekcje - jedna tak naprawdę jest kontynuacją drugiej. Wszystko uporządkowane i bez wprowadzania niepotrzebnego chaosu. Rzeczowa instrukcja jak przejść z punktu A do punktu B i przy tym efektem będzie stworzony lejek, co najważniejsze - działający i przemyślany.

Podobało mi się w kursie case study i pokazywanie tego co Ci wyszło. Bo przecież jak u Ciebie działa- to czemu ma nie działać u innych. Oby więcej takich kursów, które nie są jak "flaki z olejem". Tylko konkretna dawka wiedzy do zastosowania od razu."

Co może się teraz wydarzyć?

MOŻESZ:

nic nie robić, nadal działać tak jak teraz i frustrować się, że bieżąca praca dla klientów pożera Ci czas na własne zadania.

Dalej sprzedawać produkty cyfrowe wyłącznie w dużych kampaniach sprzedażowych, które drenują siły i wymagają wielu czasochłonnych przygotowań.

Tracić czas na tworzenie czwartego merytorycznego posta w tym tygodniu i zastanawiać się dlaczego mimo całego tego wysiłku nie pojawiają się zamówienia.

A możesz zainwestować 507 zł i trochę swojego czasu i zupełnie zmienić swoją sytuację!

KONIEC NIŻSZEJ CENY ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dzięki tej inwestycji:

nauczysz się automatyzować sprzedaż swoich ofert,

uniezależnisz się od wymiany czasu na pieniądze,

Twoja sprzedaż będzie regularna i to bez nieustannej aktywności z Twojej strony,

uwolnisz się od presji ciągłej obecności w social mediach,

zrozumiesz, jak przełożyć potrzeby twojego klienta na jego ścieżkę zakupową i jak ją zautomatyzować,

przestaniesz działać po omacku,

wykorzystasz wielokrotnie stworzone już wcześniej treści i zaczniesz dzięki nim zarabiać,

zyskasz czas (i fundusze) na rozwijanie własnych projektów,

systematycznie i właściwie bezobsługowo będziesz powiększać swoją bazę e-mail i grono odbiorców w mediach społecznościowych.

Co otrzymujesz?

dostęp do kursu wideo (2 lata)

checklistę

gotowe schematy lejków sprzedażowych

paczkę kilkudziesięciu wzorów maili sprzedażowych

hand-pointing

Zawartość kursu

Kto za tym stoi?

oswajam online

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online.

Pomagam twórcom cyfrowym przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Znajdziesz u mnie sporo przydatnych wskazówek z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży online.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011r. założyłam swoją pierwszą firmę - sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek.

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną trenerką biznesu - prowadzę szkolenia i warsztaty. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych. Skutecznie przenoszę doświadczenie zdobyte w pracy dla wielkich korporacji na łono przedsiębiorczości w wydaniu mikro i chętnie podzielę się z Tobą tą wiedzą.

KONIEC PROMOCJI ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Często zadawane pytania:

Nie, dostaniesz dostęp do platformy kursowej z gotowymi materiałami wideo i dodatkowymi plikami.

Kilka minut po zakupie otrzymasz dostęp do platformy kursowej, gdzie znajdziesz wszystkie nagrania.

Dostęp do platformy kursowej, na której znajdą się wszystkie materiały masz na 2 lata.

Tak, oczywiście. Zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę podczas składania zamówienia i zostanie ona wysłana na Twój adres e-mail automatycznie po dokonaniu płatności. Wystawiam faktury bez VAT.

Tak, ale musisz dać mi znać o tym po dokonaniu zakupu. Niestety system nie wystawia automatycznych faktur na zagraniczne NIPy. Ale bez problemu zrobię to dla Ciebie ręcznie 🙂

Jeśli sprzedajesz w nim produkty cyfrowe (e-booki, kursy, warsztaty, itd.) lub usługi to tak. Jeśli Twój biznes opiera się o sprzedaż gotowych produktów fizycznych (np. ubrań, akcesoriów, itd.) to nie – w tym kursie nie będziemy poruszać tematów typowo e-commercowych.

By wdrożyć wskazówki z kursu, musisz mieć gotowy przynajmniej jeden produkt (w końcu lejek coś musi sprzedawać) i formularz zapisu do newslettera. Oczywiście możesz kupić kurs teraz korzystając z promocyjnej ceny i przerobić je już po opracowaniu oferty lub od razu zaprojektować ofertę pod wybrany schemat lejka.

cropped-oswajam_final.png