BEZPŁATNY DOSTĘP DO KURSU NA 3 DNI!

Sprzedawaj produkty cyfrowe (e-booki, kursy online, programy grupowe itd) za pomocą newslettera!

Odbierz bezpłatny dostęp do kursu „Strategiczna budowa bazy mailowej”! 

E-mail marketing jest najlepszym kanałem sprzedażowym dla produktów wiedzowych – potwierdzają to badania i statystyki! Ty też już pewnie to wiesz, ale może zastanawiasz się, jak wykorzystać ten potencjał w swoich działaniach?

Sprzedaż kursów czy e-booków przez newsletter jest piekielnie skuteczna, ale tylko pod warunkiem, że podejdziesz do tematu strategicznie i odpowiednio poukładasz swoje działania! Podpowiem Ci, jak to zrobić!

Co znajdziesz w kursie?

Cztery soczyste i treściwe materiały w formie wideo:

ikona

Jak strategicznie budować bazę mailową

sposoby płatne i bezpłatne

ikona

Skuteczny lead magnet

ikona

Wydarzenia na żywo

webinar, wyzwanie, konferencja

ikonka

Droga subskrybenta

Po zapisie zyskasz natychmiastowy dostęp do materiałów z kursu „Strategiczna budowa bazy mailowej”. Możesz się z nimi zapoznać w ciągu 3 dni od zapisu i od razu zacząć wdrażać nową wiedzę w czyn! 

Kurs „Strategiczna budowa bazy mailowej” jest jednym z wielu materiałów dostępnych wyłącznie dla członków Strefy Twórców Online – platformy dla autorów produktów cyfrowych. 

Masz niepowtarzalną okazję, by bezpłatnie odebrać 3-dniowy dostęp do tych materiałów!

Odbierając dostęp do kursu wskoczysz na listę z pierwszeństwem dołączenia do Strefy Twórców Online. Zapis nie zobowiązuje Cię do zakupu, ostateczną decyzję podejmiesz dopiero w trakcie Drzwi Otwartych.

W dniach 21-26.09 otwierają się drzwi do Strefy Twórców Online!

otwarcie strefy twórców online

Czym jest Strefa Twórców Online?

Strefa Twórców Online to platforma subskrypcyjna, która powstała z myślą o biznesach eksperckich opartych na wiedzy właściciela.

 

W STO znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć, aby tworzyć skuteczne produkty cyfrowe i sprzedawać je z zyskiem!

STO TO:
baza_wiedz

Obszerna baza aktualnej wiedzy stworzona przez praktyków

qa

Cykliczne sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami w obrębie tematu miesiąca

burza_mozgow

Regularne burze mózgów, na których przegadamy dowolny biznesowy problem 

Co znajdziesz w STO?

Przykładowe materiały:

Te i wiele innych materiałów – w formie krótkich filmów wideo, kalkulatorów, szablonów, checklist, itd. – dostępne będą dla Ciebie od pierwszego dnia, a każdego miesiąca dodawane będą nowe treści.

Kto za tym stoi?

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella).

Teraz, pod marką Oswajam Online, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich, zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem, jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

.
477529b1641535008bc827d5e8690a611dc52182

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci dostęp do kursu, musisz potwierdzić swój adres e-mail klikając link w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty i spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki.

Mail przyjdzie z adresu poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci żadna wiadomość.

.
.