kalendarz biznesowy baner
kalendarz biznesowy

Dołącz do zabawy i spraw prezent swojemu biznesowi online!

O co chodzi?

Co roku robię dla moich dzieci kalendarz świąteczny. Nie pakuję im do torebek prezentów ani słodyczy, zamiast tego na każdy dzień czeka na nas wspólna aktywność zimowa. Czasem jest to czytanie świątecznych książek, czasem pisanie listu do Mikołaja i pieczenie dla niego ciasteczek, a czasem uwalnianie z bryły lodu zamrożonych pingwinów albo lepienie bałwana jeśli aura sprzyja 😀 Ten zwyczaj przynosi nam naprawdę dużo radości!

Wypisując listę aktywności do tegorocznego kalendarza pomyślałam, że fajnie byłoby to przenieść na grunt biznesowy i tak w mojej głowie narodził się pomysł na Onlajnowy Kalendarz Zimowy!

Grudzień to taki miesiąc trochę w zawieszeniu - albo ciśniesz na maksa, bo Twoja branża jest "prezentowa" albo już jesteś w trybie "teraz to nie ma sensu zaczynać, za to po Nowym Roku to wszystko zmieni się na lepsze o 180 stopni". W obu przypadkach niewiele z nas pamięta o tym, żeby poświęcić choć chwilę na pracę NAD firmą.

Zamiast tego zróbmy razem coś fajnego! Coś co nie zajmie Ci dużo czasu, a będzie miało realny, pozytywny wpływ na Twoją markę. Takie drobiazgi, o których niby wiesz, że trzeba i że warto je robić, ale ciągle spychasz je na "kiedyś tam". Więc zróbmy to razem w ramach kalendarza i podsypmy odrobiną grywalizacji!

feed kalendarza
24 zadania dla biznesu

Jak to będzie wyglądało?

Codziennie od 1 do 24 grudnia będę publikować na IG rolkę z biznesowym zadaniem lub ćwiczeniem do wykonania (rozplanowałam je tak, że zajmą Ci od 5 do 25 minut).

W sobotę i niedzielę nie będą to rzeczy do zrobienia, a tematy nad którymi warto się pochylić i chwilę zastanowić. Możesz je ponosić w głowie podczas lepienia pierogów albo zimowego spaceru.

Cała akcja będzie się również toczyła równolegle na grupie FB, która daje większe możliwości niż Instagram. W grupie ćwiczenia będą szerzej omówione, np. część z nich pojawi się w dwóch wersjach – podstawowej i bardziej rozbudowanej dla tych osób, które będą miały chęć i możliwość zrobić więcej dla swojego biznesu. Do niektórych będą dołączone linki lub pliki, które ułatwią realizację zadania lub pozwolą wgryźć się w temat. 

W grupie spotkamy się również na bezpłatnym lajwie w połowie grudnia – jego temat zostanie wybrany w głosowaniu 🙂

Ale skoro grudzień i święta na horyzoncie to nie mogło zabraknąć finału w postaci wręczenia prezentów!

okładka workbooka

10 najaktywniejszych podczas kalendarzowych wyzwań osób dostanie mojego nowego workbooka Strategia komunikacji dla małej marki.

lew

DOŁĄCZ DO ZABAWY!

Marta Zawadowska

Kto za tym stoi?

Marta Zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Znajdziesz u mnie sporo przydatnych wskazówek z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży online.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek.

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind i trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

logo oswajam online