cropped-oswajam_final-1.png

Prowadzisz biznes online? Sprzedajesz e-booki i kursy? Zarabiasz na swojej wiedzy w sieci?

Dołącz do zabawy, odbierz prezent i zgarnij nagrodę!

Bezpośrednio po zapisie dostaniesz w prezencie checklistę świątecznych porządków biznesowych, która pomoże Ci się przygotować na wejście w 2024 w wielkim stylu, a 1.12 zaczynamy zabawę!

Co będzie się działo?

24 zadania dla biznesu

W dniach 1-24.12 codziennie będę publikować drobne biznesowe zadanie do wykonania (zajmie Ci to od kilku do maksymalnie 30 minut zależnie od zadania). Informacje o zadaniach oraz materiały pomocnicze będziesz otrzymywać mailem w każdy grudniowy poniedziałek i piątek, aż do świąt. 

Zadania będą publikowane również w formie codziennych rolek na moim Instagramie

Najaktywniejsze osoby na koniec zabawy odwiedzi Mikołaj z prezentem!

Skąd pomysł?

Co roku robię dla moich dzieci kalendarz świąteczny. Nie pakuję im do torebek prezentów ani słodyczy, zamiast tego na każdy dzień czeka na nas wspólna aktywność zimowa. Czasem jest to czytanie świątecznych książek, czasem pisanie listu do Mikołaja i pieczenie dla niego ciasteczek, a czasem uwalnianie z bryły lodu zamrożonych pingwinów albo lepienie bałwana jeśli aura sprzyja 😀

Ten zwyczaj przynosi nam naprawdę dużo radości!

W zeszłym roku przeniosłam to na grunt biznesowy i tak powstał Onlajnowy Kalendarz Zimowy, a dziś zapraszam Cię do udziału w kolejnej edycji tej zabawy!

Grudzień to taki miesiąc trochę w zawieszeniu – albo ciśniesz na maksa, bo Twoja branża jest „prezentowa” albo już jesteś w trybie „teraz to nie ma sensu zaczynać, za to po Nowym Roku to wszystko zmieni się na lepsze o 180 stopni”. W obu przypadkach niewiele z nas pamięta o tym, żeby poświęcić choć chwilę na pracę NAD firmą.

Dlatego mam propozycję - zróbmy razem coś fajnego! Coś co nie zajmie Ci dużo czasu, a będzie miało realny, pozytywny wpływ na Twoją markę. Takie drobiazgi, o których niby wiesz, że trzeba i że warto je robić, ale ciągle spychasz je na „kiedyś tam”. Więc zróbmy to razem w ramach kalendarza i podsypmy odrobiną grywalizacji!

feed kalendarza

Co zyskujesz?

13

motywację do zrobienia porządków i wprowadzenia usprawnień w biznesie

9

okazję do nawiązania relacji biznesowych z innymi uczestnikami

to-do-list

konkretne wskazówki i dodatkowe materiały, które pomogą Ci realizować zadania

12

szansę zgarnięcia nagrody dla aktywnych

lew

Będą prezenty?

Skoro grudzień i święta na horyzoncie to nie może zabraknąć finału w postaci wręczenia prezentów!

3 najaktywniejsze osoby zgarniają bezpłatną konsultację biznesową połączoną z VIP Day! W wybranym terminie (styczeń 2024) spotkamy się najpierw na konsultacji dotyczącej rozwoju Twojego biznesu online, a następnie przez 8h moja głowa pozostaje do dyspozycji – będziemy kontaktować się asynchronicznie poprzez wiadomości głosowe. Wartość nagrody to 737 zł! 

Kto za tym stoi?

Marta Zawadowska

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę, jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella).

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci maile z zadaniami, musisz potwierdzić swój adres e-mail klikając link w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty i spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki. Mail przyjdzie z adresu poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci nagranie szkolenia.