cropped-oswajam_final-1.png

Odbierz natychmiastowy dostęp do bezpłatnego szkolenia dla właścicieli biznesów eksperckich i autorów produktów cyfrowych:

Jak zarabiac wiecej na swojej wiedzy

Poznaj 5 barier, które Ci to utrudniają i dowiedz się jak się ich pozbyć!

Dowiedz się, czego unikać, żeby generować stabilne i przewidywalne dochody ze sprzedaży kursów online, e-booków i innych produktów elektronicznych!

Podczas szkolenia:

Poznasz pięć przyczyn, które sprawiają, że zyski ze sprzedaży Twoich produktów cyfrowych są mniejsze od oczekiwanych.

Dostaniesz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zwiększyć zyski ze sprzedaży Twoich e-booków, kursów online i innych produktów elektronicznych.

Zrozumiesz w jaki sposób projektować swoje oferty, by klient gładko przechodził z jednego produktu do kolejnego.

Dowiesz się jak przyciągać odpowiednich klientów i sprawić, żeby zostali z Tobą na dłużej.

Kto za tym stoi?

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę, jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella)

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

logo oswajam online