BEZPŁATNE WYZWANIE 21-26 WRZEŚNIA

Zapisz się na bezpłatne wyzwanie dla osób, które chcą zarabiać na sprzedaży produktów wiedzowych (e-booków, kursów online, webinarów itp)!

WYZWANIE

Własny produkt cyfrowy od A do Z!

Od Ankiet badających potrzeby odbiorców do Zysku

Ułóż działania marketingowo-sprzedażowe i zarabiaj na swojej wiedzy z lekkością!

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

Wyzwanie opiera się na dwóch spotkaniach na żywo oraz Twojej pracy własnej pomiędzy nimi. W trakcie szkolenia skupimy się na teorii, a podczas warsztatów zamienimy ją w praktykę.

21 września, czwartek
godzina 12:00

Szkolenie na żywo „Sprzedaż produktu cyfrowego krok po kroku” połączone z sesją pytań i odpowiedzi.

25 września, poniedziałek
godzina 12:00

Warsztaty na żywo, podczas których przeprowadzę Cię przez proces tworzenia harmonogramu kampanii sprzedażowej.

Z wyzwania wyjdziesz z planem swojej kampanii sprzedażowej i rozpisanym harmonogramem działań , który przyczyni się do sukcesu sprzedażowego Twojego produktu cyfrowego!

Otrzymasz edytowalny szablon harmonogramu, który później możesz wielokrotnie wykorzystywać podczas planowania działań w swoich projektach!

Z wyzwania wyjdziesz z planem swojej kampanii sprzedażowej i rozpisanym harmonogramem działań, który przyczyni się do sukcesu sprzedażowego Twojego produktu cyfrowego!

Otrzymasz edytowalny szablon harmonogramu, który później możesz wielokrotnie wykorzystywać podczas planowania działań w swoich projektach!

Zapisz się do 26 września, a dostaniesz dostęp do nagrań z obu spotkań!

Zapisz się na wyzwanie, jeśli chcesz:

zarabiać na produktach cyfrowych od pierwszej sprzedaży

ułożyć sensowny plan działań marketingowo-sprzedażowych

zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu

uniezależnić swoje zarobki od czasu poświęcanego na pracę

Podczas wyzwania ponownie otworzę drzwi do Strefy Twórców Online!

otwarcie strefy twórców online

Czym jest Strefa Twórców Online?

Strefa Twórców Online to platforma subskrypcyjna, która powstała z myślą o biznesach eksperckich opartych na wiedzy właściciela.

 

W STO znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć, aby tworzyć skuteczne produkty cyfrowe i sprzedawać je z zyskiem!

STO TO:
baza_wiedz

Obszerna baza aktualnej wiedzy stworzona przez praktyków

qa

Cykliczne sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami w obrębie tematu miesiąca

burza_mozgow

Regularne burze mózgów, na których przegadamy dowolny biznesowy problem 

Biorąc udział w wyzwaniu wskoczysz na listę z pierwszeństwem dołączenia do Strefy Twórców Online. Zapis nie zobowiązuje Cię do zakupu, ostateczną decyzję podejmiesz dopiero w trakcie Drzwi Otwartych.

Co znajdziesz w STO?

Przykładowe materiały:

Te i wiele innych materiałów – w formie krótkich filmów wideo, kalkulatorów, szablonów, checklist, itd. – dostępne będą dla Ciebie od pierwszego dnia, a każdego miesiąca dodawane będą nowe treści.

Kto za tym stoi?

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella).

Teraz, pod marką Oswajam Online, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich, zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem, jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

.
477529b1641535008bc827d5e8690a611dc52182

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci linki do spotkań na żywo, musisz potwierdzić swój adres e-mail klikając link w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty i spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki.

Mail przyjdzie z adresu poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci żadna wiadomość.