cropped-oswajam_final-1.png

OBEJRZYJ BEZPŁATNE SZKOLENIE

Dowiedz się, co różni biznesy wiedzowe, przynoszące satysfakcję i pieniądze, od tych które szybko znikają z internetowej mapy.

Link do nagrania otrzymasz bezpośrednio po zapisie.

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli biznesów eksperckich i autorów produktów cyfrowych, którzy chcą skalować i rozwijać swoją działalność online.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, oparty na sprzedaży wiedzy, to z tego nagrania dowiesz się:

c42390f0f7d9666aa93db1d9873e9f99d94c1595

jak ustabilizować przychody z produktów elektronicznych i usług online?

46718325271b22d7c30384f0e4dacf9223ecfd4b

jak uniezależnić swoje przychody od ciągłej wymiany Twojego czasu na pieniądze klienta?

wskazówka

jak projektować dochodowe ścieżki klienta i przemyślaną strukturę ofert?

382d6b5190dae9d30b330d0bbf8b3b3f9620b45c

jak utrzymać regularną sprzedaż poza kampaniami promocyjnymi?

4

jak maksymalnie wykorzystywać posiadane zasoby, żeby generować zyski?

Szkolenie online “Sprzedawaj wiedzę na autopilocie”.

jak być właścicielem, a nie tylko pracownikiem we własnej firmie?

Kto za tym stoi?

Nazywam się Marta Zawadowska i oswajam online!

Pomagam twórcom cyfrowym, specjalistom i ekspertom przedrzeć się przez marketingową dżunglę i uczę, jak zarabiać na swojej wiedzy w onlajnie. Specjalizuję się w projektach związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów elektronicznych.

Z marketingiem internetowym jestem związana zawodowo od 2013r. a w 2011 r. założyłam swoją pierwszą firmę – sklep internetowy. Od ponad dekady Internet to moje miejsce pracy. Kilka lat przepracowałam w agencjach interaktywnych, w których byłam odpowiedzialna za projekty (z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych) największych światowych marek (min. Reebok, Citi Handlowy, Telepizza, Nutella)

Teraz, pod własną marką, tworzę produkty cyfrowe, które pomagają właścicielom małych biznesów, głównie usługowych i eksperckich zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Jestem certyfikowaną moderatorką grup mastermind oraz trenerką biznesu – prowadzę szkolenia i warsztaty, wiem jak uczyć dorosłych i motywować ich do pracy.

Pamiętaj – żebym mogła wysłać Ci link do nagrania musisz potwierdzić swój adres e-mail klikając link w mailu, który trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder oferty i spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki. Mail przyjdzie z adresu poczta@martazawadowska.pl – dodaj go do kontaktów, a wtedy na pewno nie umknie Ci nagranie szkolenia.

.
.
.